2015 – 2016 Sonbahar Kış Güzellik Trendleri

Güzellik trendleri her sezon değişir. Peki 2015 – 2016 sonbahar kış güzellik trendleri neler biliyor musunuz? Aslında bu sezon trendler çok çeşitli ve oldukça da farklı. İçlerinden kendinize uyabilecek de yakalayabilirsiniz bunu asla yapamam diyecekleriniz de çıkabilir. Çünkü dediğim gibi bu sezon bir miktar çeşit arttı. İyi mi olur yoksa kötü mü olur bilinmez fakat kulağa biraz hoş geliyor gibi ne dersiniz?

2016 sonbahar kış güzellik trendleri

Sevgili moda bağımlıları biz kadınlar makyaj konusunda ruh halimizi dinleriz genelde. İşte hep bu nedenledir aslında kışın koyu makyajlar yazın ise açık renk makyajların tercih edilmesi. Bu kış da pek değişmiyor bu gelenek. Trendlere baktığımda gene kışa yakışır koyu renklerin daha yoğun kullanıldığını hemen gördüm. Yani 2016 sonbahar kış güzellik trendleri pek bir iddialı diyebilirim.

Güzellik göreceli bir kavram olsa da doğru bir makyaj ve bakım ile genel bir kavrama dönüştürmek hiç zor değildir aslında. Güzel bakan ve güzel boyonan gözler, güzel konuşan ve gene güzel boyanan dudaklar herkes tarafından beğenilir. Bakım ise bana göre bir kadının elden asla bırakmaması gereken en önemli ayrıntıdır. Kaç yaşında olursanız olun ve kaç çocuğunuz olursa olsun bakımlı olmak en önemli altın kuraldır. Aslında bu durum sadece kadınlar için geçerli değildir. Erkekler de bu kurala sonuna kadar uymalıdırlar. Gelelim 2016 güzellik trendlerine. Trendleri incelemek için galeriye tıklamanız yeterli.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir