2015 Abiye Ayakkabı Modelleri

2015 Abiye Ayakkabı Modelleri Platform Abiye Ayakkabı Modelleri

Sevgili moda bağımlıları bu sezonun abiye ayakkabı modasında parlak abiye ayakkabı modelleri oldukça trend bilginiz olsun. Platform abiye ayakkabı modelelleri de aynı şekilde çok moda. Eğer hem platform hem de parlak ayakkabılardan hoşlanıyorsanız size kesinlikle her renk olabilen parlak platform abiye ayakkabı modellerini öneririz.

Oldukça iddialı bir model olan parlak platform abiye ayakkabılar aslında en çok tercih edilen ayakkabı modelleri arasında geliyor. Bu özel gecede sönük kalmak istemeyen ve oldukça iddialı bir ayakkabı arayan kadınlar için son derece doğru bir seçim olacaktır.

Parlak platform ayakkabıları gelin adaylarına da kesinlikle öneririz. Hem fazla boy yapması hem de oldukça şık durması nedeni ile kesinlikle tercih edilecek iddialı ayakkabılardandır.

Mini abiye elbise modellerinin altına abiye ayakkabı arayışı içinde olanlar ya da uzun abiye ile giyilebilecek şık abiye ayakkabı arayışı içinde olanlar için de çok iyi bir seçimdir.

Giydiğiniz abiye elbisenize göre her rengini rahatlıkla bulabilirsiniz. Pembe, beyaz, kırmızı, siyah, pudra rengi, altın rengi tüm renklerde platform abiye ayakkabıları bulabilirsiniz. Aslında her rengi çok güzel ve havalıdır.

2015 en trend abiye ayakkabı modelleri için galerimizi gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.