En Yeni Trend Elbise Modelleri

Yaz ayı ile beraber elbiselere olan ilgi artar. En yeni trend elbise modelleri arasında bu yaz pinafore elbise modelleri ilk sırayı çekiyor. Pinafore demek önlük demek yani önlük elbise modelleri oluyor bu elbiseler bir nevi. Aslında bir çok tasarımcı bu elbiselere salapoet elbise de diyor. Çünkü elbise adeta bir salopeti andırıyor. Ancak duruşu gerçekten çok güzel olan bu elbiseler bu yaz fazlaca trend.

En Yeni Trend Elbise Modelleri

İster düz siyah olsun, deri görünümlü olsun ya da renkli olsun her şekilde salapot elbise modelleri oldukça şık ve güzeller. Her tarz ortama rahatlıkla giyilen elbiseler olmaları nedeni ile de çok tercih edilmelerine yol açıyor. Eğer klasik bir hava yaratmak istiyorsanız bu elbisenin içine düz renk bir tişört ya da gömlek giyebilirsiniz. Çok güzel bir kombin olur.

Bu tarz elbiseleri minik sırt çantaları ile, çapraz askı çantalar ile ya da küçük omuz çantaları ile kombinleyebilirsiniz. Sonuç son derece şık ve güzel olacaktır. Ayakkabı olarak ise tabanlı spor ayakkabı modellerinden olan flatform ayakkabılarla ya da topuklu sandaletlerle ve düz sportif sandaletlerle kombinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.