Sezonun Plaj Modası Modelleri

Yaz geldi havalar iyiden iyiye ısınmaya başladı. Bu nedenle sezonun plaj modası modelleri ayrı bir önem kazandı. Çünkü deniz sezonu açıldı. İşte bu güzel sezon açılmışken bu sezonun trend plaj modası hakkında bir fikriniz var mı? Aslında bu yaz plajlar ve havuz başları çok renklenecek. Çünkü canlı renkler, özel desenler bu yaz oldukça trend. Bikinilerden tutun da bikini mayo üzerine giyilen plaj elbiselerine ve pareolara kadar hepsi de bol çeşide, bol desene ve renge sahip.

Sezonun Plaj Modası Modelleri

Öncelikle gelelim 2018 plaj modası modellerine. Bikini ve mayolara değinecek olursak bu sezon neredeyse her renk çok moda. Maviler, turkuazlar, pembeler, kırmızılar, siyahlar, turuncular bu yazın en trend renkleri arasında. Bu yaz plajlarda adeta gökkuşağı etkisi oluşacak gibi ne dersiniz? Gelelim modellere. Gene iki rengin beraber kullanıldığı bikini ve mayolar bu sezon çok popüler. Ancak en çok mavi ve beyaz ikilisi popüler. Bunun yanında marin etkisi bu yaz da devam ediyor. Özellikle marin desenli bikini ve mayolar çok trend.

2016 plaj modası modelleri

en trend plaj modası modelleri

en trend plaj modası

Biliyorsunuzdur sevgili moda bağımlıları bu yaz omzu açık kıyafetler oldukça trend. İşte bu trend 2018 plaj trendlerini de vurdu. Bu yaz özellikle sahillerde omzu açık bikini ve mayoların yanında omuz açık plaj elbiseleri de çok popüler. Bikini üzerine giyeceğiniz omuz dekolteli plaj elbiseleri hem çok trend hem de oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır. Ancak bikini üzerine kot şort ve şık bluzlar giyenlerdenseniz bu trendin de bu sezon plajlarda çok popüler olduğunu söylemek isteriz. Bunun yanında gene kot şortunuzun üzerine giyeceğiniz bluzunuzun da omuz dekolteli bluz modellerinden olmasına özen gösterirseniz daha nokta atışı yapmış olursunuz. Bu tarz bluzlar bu yaz çok popüler bilginiz olsun.

2016 plaj trendleri

en trend plaj elbiseleri

Sezonun bikini modelleri arasında boyundan bağlamalı bikini modelleri de çok popüler. Bu bikiniler her ne kadar olsa da güneşlenirken çok kullanışlı olmasalar da plaj modasında en popüler bikini modelleri arasında yer alıyor. Bunun yanında kaplı bikini modelleri de bu yazın trendleri arasında. Desen olarak ise düz renklerin ve düz desenlerin yanında hayvan desenli bikini modelleri ve plaj elbiseleri bu yaz çok moda.

2016 bikini modelleri

en tarz plaj elbiseleri

Gene aynı şekilde plaj modasında plaj elbiseleri ve plaj kıyafetlerinin yeri çok önemli bu yaz. Eğer tercihiniz elbiselerden yanaysa dantel olan plaj elbiseleri bu yaz çok moda. Bunun yanında renk olarak ise beyaz oldukça trend. Beyaz ve dantel modeller sizi plajlarda peri kızı gibi gösterecektir. Trend bir peri kızı.

beyaz plaj elbisesi modeli

en güzel plaj modası

Peki her renk moda ama en trend renk hangisi olacak diye sorguluyorsanız da size cevap olarak mavi diyebiliriz. Mavi özellikle de açık mavi bu yaz plaj modasının en trend rengi oluyor. Bu nedenle bikini seçimi yaparken ya da plaj elbisesi seçimi yaparken tercihinizi kesinlikle maviden yana yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.