Bayan Takım Elbise Modelleri

Son günlerde maskülen kıyafetler oldukça popüler. Bu nedenle bayan takım elbise modelleri özellikle klasik giyinmek isteyen ya da iş hayatı için şık bir kıyafet arayan kadınların imdadına yetişiyor. Bu tarz kıyafetler kadınlara hem son derece şık hem de oldukça maskülen bir havaya sokuyor. Genelde tıpkı erkek takım elbiselerinde olduğu gibi pantolonlu takım elbiseler en popüler olanları oluyor. Ancak etekli takım elbiseler de en az pantolonlu modeller kadar tercih ediliyor.

Bayan Takım Elbise Modelleri

Erkeklerinkinin aksine bayan takım elbise çok daha çeşitli alternatiflere ve çeşitliliğe sahip. Model olarak ve renk olarak seçenekler oldukça fazla. Bu sezonun dikkat çeken takım elbise renkleri ise mavi, pudra rengi, kahverengi, hardal rengi ve siyah oluyor.

Model olarak ise pantolonlu modellerde daha çok kısa paça ve dar modeller ile üzerine ceket olarak vücuda tam oturan daracık ceketlerle kombinlenmiş. Bu tarz takım elbiselerin altına kesinlikle şık bir ayakkabı giymelisiniz. Stilettolar bu tarz bayan takım elbiselerle çok uyumludur.

Etekli modeller de son derece şık ve popüler bir hava yaratır. Genelde dar kalem etekler tercih ediliyor takım elbise kombinlerinde. Üzerine ise ya şık bir bluz ya da gömlek ve ceket ikilisi ile tamamlanıyor. Takım elbiselerde her zaman üzerinize tercih edeceğiniz ceket modeliniz dar ve küçük olmalı. Geniş ceketlerden kesinlikle uzak durun. Vücudunuz müsait değilse ceket giymeye, ceket giymeden bu kombini tamamlayabilirsiniz. Ayakkabı tercihiniz etekli takımlarda da aynı şekilde şık olmalı. Stiletto ya da topuklu klasik ayakkabıların haricinde başka ayakkabı modelleri bayan takım elbiselerle çok da önerilmez. Bu ayrıntıyı atlamayın.

İş çevresinde, özel bir günde ya da şık olmak istediğiniz herhangi bir durumda takım elbise modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu maskülen ve şık kombin son günlerde oldukça trend. Özellikle iş hayatı için tercih edilebilecek bir kombin. Ancak dediğimiz gibi kısa ve dar paça kumaş pantolonla ve altına giyilen stiletto ve şık ceketi ile tamamlanan bu kombin bir anda sizi çok hoş bir havaya sokacaktır. Kesinlikle denemenizi öneririz.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.