2018 Saç Renkleri ve Modelleri

2018 saç renkleri

Sevgili moda bağımlıları 2018 saç renkleri ve modelleri hakkında bir fikriniz var mı? Bu kış birbirinden farklı renkler trend olacak gibi görünüyor. Eğer kışa farklı bir renkle girmek istiyorsanız, ya da saç renginizde bazı oynamalar yapacaksanız yazımı okumadan bu işleme kalkışmayın. Çünkü bu kışın saç rengi trendleri bir hayli değişti.

2018 Saç Renkleri ve Modelleri

Gelelim 2018 saç renkleri arasında en trend olan ve bu sezon pek de kullanılamayacak renklere. Bu sezon hem doğallık hem da platin sarısı gibi iddialılık moda aslında. İkisi nasıl olacak diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak moda tasarımcılarının ve saç tasarımcılarının ya kafaları karışmış ya da birbirleri ile çelişkiler yaşamışlar. Çünkü 2018 kışında son derece iddialı renkler kızıl ve platin sarısı çok modayken, beraberinde son derece doağl görünüme sahip olan kestane ve kahve tonları da çok moda.

2018 saç renkleri 2018 sezonunun en trend saç renkleri

2018 sezonunun en trend saç renkleri

Bu sorunun cevabı aslında bir çok rengi içinde barındırıyor. Yani baktığımızda 2018 sezonunun en trend saç renkleri diye, sarılar, kumrallar, kızıllar, kahveler hemen hemen hepsi çok trend.

Platin sarısı saç renkleri

Dünya üzerinde aslında en beğenilen saç rengi olduğu kanıtlanmış platin sarısının. Ancak cesaret edemeyenler ya da ten rengi koyu olanlar tarafından yapılamayan bir renk ve hatta rüya renk olarak kalıyor hep. Uzmanlar özellikle açık sarı tonlarını ısrarla koyu renk saça ve koyu renk ten rengine sahip olanlara önermeseler de etrafta kopkoyu teni ile platin saçları ile beraber gezen kadın çok görüyoruz. Ama siz siz olun bu rengi beyaz tenli kadınlara bırakın. Fakat bu renge sahipseniz bu kış saç renginizle hiç oynamayın. Çünkü platin sarısı bu kış çok moda.

platin sarısı saç modelleri

Koyu dip saç modelleri

Bu bildiğiniz boyası gelmiş gibi görünen ama elbette daha şık ve daha güzel görünen bir saç. Aslında bu kış öyle diplerden başlayan renkler pek moda değil. Saçlarınızı boyattıktan sonra bırakın dipler gelsin. Koyu dipler bu kuşın trendleri arasında. Elbette simsiyah bir saça uygulanan ve gelen saç diplerinden bahsetmiyoruz. Kahve tonlarında bir saça sahip olup da saçını sarı yapanlardan bahsediyoruz. Sizin eğer saçınız daha koyuysa diplerinizi sarı yapmaktansa kahve tonları yapın.

koyu diplerin olduğu saç modeli

Sıcak kızıl saç renkleri

Yazımın başında dediğim gibi bu kış birbirinden iddialı renkleri çok göreceğiz etrafta. Kızıl kadar iddialı bir renk düşünülebilir mi? Elbette hayrı. Sıcak kızıl olarak tanımlanan bu renk bu kış oldukça trend.

kızıl saç modelleri sezonun en trend saç renkleri - sıcak kızıl rengi

Kestane rengi saç renkleri

Gelelim doğal renklere. Doğal renk denilince akla hemen kestane rengi saçlar gelir. Saçlarında çok radikal değişimlere gitmek istemeyenler ve doğallıktan yana olanlar genelde kestane tonlarını tercih ederler. Bu kış kestaneyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü çok moda.

kestane rengi saçı olan ünlüler kestane saç rengi

Karamel rengi gölgeler

Karamel bir dönem çok modaydı. Ancak şimdi karameli gölge olarak görüyoruz. Karamel rengi gölge yapılarak hafif hareketlenen saçlar bu kışın trendleri arasında.

karamel rengi gölgesi saç modeli

Kum beji rengi saç renkleri

Kum beji 2018 kışının belki de en trend renkleri arasında ilk sırada. Kahverengi saçlar arasında bu sezon en popüler olacak olan renk bu diyebiliriz. Oldukça güzel, yumuşak ve doğal bir renk.

kum beji saç rengi

Siyah saç modelleri

Simsiyah saçlarınız varsa sakın değişiklik yapmayın. Çünkü bu kış simsiyah saçlar oldukça moda.

siyah renk saç modelleri

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir