Zayıf Gösteren Kıyafet Önerileri

Zayıf Gösteren Kıyafetler

Eğer olduğunuzdan çok daha zayıf görünmek istiyorsanız bazı basit kıyafet kurallarını bilmenizde fayda var. Bir kaç kıyafet vardır ki bunlar sizi çok daha zayıf gösterecek kıyafetlerdir. İşte bu noktada uzmanların önerdikleri zayıf gösteren kıyafet önerilerini burada sizlerle paylaşacağız. Açıkçası bu kıyafetleri tercih ettiğinizde ve doğru kombinlediğinizde kötü ve iri görünmenizi gerektirecek tüm olumsuz şartlar ortadan kalkıyor.

Zayıf Gösteren Kıyafet Önerileri

V yaka bluzler ya da üstler

Eğer büyük göğüsleriniz varsa ve göğüsleriniz sizin olduğunuzdan daha da tombul görünmenize neden oluyorsa göğüslerinizi kesinlikle ön planda tutmamalısınız. Bunun için de üstlerinizi tercih ederken V yaka tarzda üstleri tercih etmenizde fayda var. Hatta zayıf gösteren stil önerilerinde genelde salaş V yaka bluz modelleri çok önerilir.

İspanyol paça pantolon modelleri

Eğer bacak boyunuzun olduğundan daha uzun ve zayıf görünmesini istiyorsanız ispanyol paça pantolonları tercih edebilirsiniz.

Belinizin daha ince görünmesi için

Her kadın belinin çok daha ince görünmesini ister. Bunu sağlamak için giydiğiniz elbise ya da tuniğinizin beline şık bir kemer takmalısınız. Bu hem son derece trend hem de güzel bir görüntü sağlarken belinizin de fazlasıyla zayıf görünmesini sağlayacaktır. İnce ve uzun görünmenin yolları arasında aslında bu tarz basit hileler geçer.

Geometrik desenli kıyafetler

Toplumda bol giyinmenin şişman insanlar için en uygun tarz olduğu konusunda yanlış bir kanı vardır. Bunun yerine vücudunuza oturan ama streç tarzı olmayan kıyafetleri tercih etmenizde fayda var. Bu arada geometrik desenli ve yanlarda siyah panelleri olan kıyafetler de sizi son derece zayıf gösterecektir.

Bel kenarlarındaki yağları gizlemek için kıyafet önerisi

Türk kadınlarında özellikle bel kenarı yağlanması meşhurdur. Bu dar kıyafetlerde ortaya çıktığında kötü bir görüntü yaratacaktır. Bunu engellemek için blazer ceketleri kullanabilirsiniz. Blazer ceketler hem son derece moda oluşu hem de güzel bir hat gizleyici oluşu nedeni ile ilk tercihlerinizden biri olabilir.

Kalçayı daha zayıf göstermenin yolu

Eğer kalçalarınızdan şikayetçiyseniz pantolon seçimi yaparken klasik kesim pantolonları ya da kalçadan hafifçe bollaşan pantolonları tercih etmelisiniz.

zayıf gösteren stil önerileri

Dikine çizgili kıyafetler

Biliyorsunuz çizgiler bir kaç sezondur çok moda. Ancak siz hem çizgileri kullanmak hem de zayıf görünmek istiyorsanız önerimiz boyuna çizgileri tercih etmeniz. Boyuna çizgili kıyafetler enine çizgili kıyafetlere oranla çok daha uzun ve ince görünmenizi sağlar.

Ortadan fermuarlı kıyafetler

Bir etek düşünün ya da bir elbise. Bu eteğin ya da elbisenin tam ortasından boydan boya bir fermuar geçtiğini düşünün. Kombinizdeki tüm dikkatlar buraya çekilecektir. Bu nedenle bu şekilde fermuar aksesuarlı kıyafetler çok önerilir zayıf görünmek için.

İnce ve uzun görünmenin yolları

Kalın bacaklı kadınlara etek önerisi

Yapılan en büyük yanlış ise bacakları kalın olan kadınların ısrarla mini etek giyme çabası. Halbuki bu durum bacakları kalın olan kadının kombininde tüm dikkatlerin bacaklarda toplanmasına neden oluyor ve kötü bir görüntü oluşturarak daha da şişman görünmesine neden oluyor. Bunun yerine diz hizasında olan midi etekler aslında bacakların o kalın görüntüsünü kapatarak çok daha narin görünmenizi sağlayacaktır.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir