2014 – 2015 Sonbahar Kış Çanta Trendleri

2014 – 2015 Sonbahar Kış Çanta Modelleri

2015 kış çanta modellerine baktığımızda karşımıza bir sürü seçenek çıkıyor. Özellikle dünyaca ünlü olan ve kadınların adeta gözbebeği olan bazı kadın çantası markaları 2014 – 2015 kış çanta modellerinde bir sürü farklı çanta kullanarak müşterilerini şaşırttılar.

2015’in en trend çantaları

2015 büyük çanta modelleri

Bu kış büyük çantalar son derece moda olacak. Özellikle çantasında bir sürü şey taşıyan kadınlar bu trendi çok sevecek. Büyük deri çanta modelleri ya da büyük çanta modelleri sezonun en trend çanta modelleri arasında olacak.

2015 çanta trendleri - büyük deri çanta modeli

2015 omuz çantası modelleri

Tam bir genç kız tarzı olan omuz çantaları bu kışın en trend çanta modellerinden. Christian dior, versace, gucci, guess gibi önemli çanta markaları bu kış sezonu çanta modellerinde omuz çantalarını bolca kullanıyor.

omuz çantası modelleri

Kısa askılı çantalar

Askı kısmı kısa olup elde taşınan bu tip çantalar da bu kışın trend modelleri arasında. Kürklü, yün, ya da bez, deri modelleri ise en trend olan modeller arasında.

kısa askılı el çantaları

Evrak çantası modelinde çantalar

Sert bir görüntüye sahip olan bu çantalar da bu kış oldukça moda.

evrak çantası şeklinde kadın çantaları - en trend çanta modelleri

Zarf çanta modelleri

Zarf tipinde el çantaları klasik giyimden hoşlanan kadınlar için harika bir seçim olacak. Zarf şeklinde olan çantalar bu kışın popüler çantaları arasında yer alıyor.

zarf çanta modelleri - en trend çanta modelleri

Abiye el çantaları

Abiye giyim artık neredeyse günlük hayatın içine girmeye başladı. Son derece klasik bir tarza sahip olan klasik tarzda el çantaları da bir çok önemli marka tarafından çok sıklıkla kullanıldı.

abiye el çantası modeli

Retro çanta modelleri

Eskiye dönüş çanta modellerinde de hızla devam ediyor. Retro çanta modelleri 2015 kışının en trend çanta modelleri arasında yer alıyor.

retro çanta modeli

Kutu şeklinde çanta modelleri

Değişik ve sıradışı bir görünüme sahip olan box çanta modelleri 2015 kışı çanta modelleri arasında pek çok ünlü çanta markasının koleksiyonunda yer aldı. Eğer kutu çanta modelleri beğeninizi kazandıysa bu kış bu çantalardan bir adet edinin deriz.

kutu şeklinde çanta modeli

Sırt çantası modelleri

Sezonun diğer bir ilgi çeken ve farklı çanta modellerinden biri de sırt çantaları olacak. Bu tarzdan hoşlanıyorsanız birbirinden güzel modellerden oluşan şık sırt çantaları bu kış çok moda olarak sizi mutlu edecek.

şık sırt çantası

Kürklü çanta modelleri

2015 kışında kürkler oldukça moda olacak. Kıyafetlerde çok trend olan kürkler çanta modellerine de sıçrıyor. Kürklü çanta modelleri bu kışın trendleri arasında.

kürklü çanta modası

Yılan derisi çanta modelleri

Yılan derisi ve timsah derisi modelindeki çantalar da bu kış çok moda olacak. Dolce & Gabbana, fendi ve benzeri pek çok önemli marka tarafından yeni koleksiyon tanıtımında sıklıkla kullanılan bu çantalar kışın trend modelleri arasında.

yılan derisi çanta modası - 2015 çanta modelleri

Bez çanta modelleri

Bez çanta bazı kesimler tarafından çok sevilirken bir kesim insan da bez çantadan nefret eder. Ancak şunu bilin bez çantalar bu kış son derece moda. Hatta Channel gibi son derece önemli markalar bu kış için sergiledikleri çanta modellerinde bez çantaları fazlaca kullandılar.

bez çanta modeli

Neon renk çanta modelleri

Yaz aylarına ait olan neon renk bu kışın en favori renkleri arasında. Bu durumda neon renk çanta modelleri de son derece trend çanta modelleri arasında yer alıyor.

neon renk çanta modeli

Püsküllü çanta modelleri

Püsküller geçen kış son derece modaydı. Bu kış da oldukça moda olacak. Birbirinden güzel püsküllü çantalar hatta püsküllü deri çantalar bu kış fazlaca trend.

püsküllü çanta modası

Zincirli çanta modelleri

Zincirlerden hoşlanıyorsanız bu kış sizi mutlu edecek demektir. Askı kısmı zincir olan çantalar hem duruşu ile çok hoş görünürken hem de son derece trend oluşu sebebiyle tercih nedeni olacaktır.

zincirli çanta modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.