2014 – 2015 Sonbahar Kış Moda Trendleri

2014 – 2015 Sonbahar Kış Moda Trendleri

Bir çok önemli markanın yapmış olduğu defileler neticesinde 2015 kış moda trendleri çoktan belli oldu bile. İşte bu kışın en trendleri;

Ekoseli kıyafetler

Geçen kış çok moda olan ama yeterince ilgi görmeyen ekose desenli kıyafetler bu kış şansını tekrar deneyecek. Yani ekoseler bu kış tekrar moda.

ekoseli kıyafet modası

Bir kış klasiği olan uzun çizmeler de bu kışın en trend ayakkabı modelleri arasında. Uzun çizmeler ve mini etekler bu kış oldukça popüler.

Deri modası

Eğer deri kıyafetlerden hoşlanıyorsanız ve etek giymeyi de seviyorsanız size bu kış deri mini etek giymenizi öneririz. Çünkü 2015 kışı deri eteklerin en trend olacağı dönem olacak.

deri etek modası

Neon renk kıyafetler

Genelde yaz aylarında tercih edilen neon renk kıyafetler bu sezon bizleri şaşırtıyor ve kış aylarına damga vurmaya hazırlanıyor. Neon elbiseler ya da neon kıyafetler bu kış oldukça moda. Tamamen neon renk bir kıyafet giymek yerine neon detayları olan kıyafetleri de tercih edebilirsiniz.

neon kıyafet modası

Bordo modası

2015 kışının en trend renkleri arasında bordo başı çekiyor. Zaten kış denilince akla ilk gelen bordo bu kış da geleneği bozmayarak moda olmaya devam ediyor.

2015 kışının en trend renkleri

Altın rengi kıyafetler

Altın rengi her zevke pek de hitap etmese de önemli modacılar bu rengi çok seviyor olmalılar, çünkü altın rengi bu kış son derece trend.

Kadife elbise modası

Kadife bu kışın en trendleri arasında geliyor. Hatta siyah kadife elbiseler bu kış hiç olmadıkları kadar popüler olacak.

siyah kadife elbise

Transparan detaylı kıyafetler

Bir çok ünlü markanın defilelerinde transparan detaylı kollar, ya da farklı detaylar çokça kullanılmış. Bu da bize transparan detaylı kıyafetlerin bu kış çok moda olacağı işaretlerini veriyor.

Dantel kıyafetler

Dantel elbiseler, ya da dantel blüzler bu kışın da en trendleri arasında il sıraları çekecek. Romantik ama son derece asil bir tarz için dantel muhteşem bir seçim olacaktır.

dantel kıyafet modası

Balıkçı yaka kazak modası

2015 kış trendlerinde örgü kıyafetler oldukça moda olacak. Balıkçı yaka kazaklar da kış aylarının popüler kıyafetleri arasında olacak. Altına güzel bir deri etek ve uzun çizmelerle kombinlenen balıkçı yaka kazaklar harika bir kış kıyafeti için son derece uygundur.

balıkçı-yaka-kazak-modası.jpe

2015 kışının en trend renkleri

Kış aylarının en trend renkleri ise bordo, kobalt mavisi, neonlar, pembe, kırmızı ve pastel tonları olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.