Midi Etek Modelleri

Sevgili moda bağımlıları mini eteklerin modası geçti demiyoruz ama midi etek modelleri bu sezon pek bir trend diyoruz. Bir dönem aslında çok moda olmuştu bu etekler. Kombinlenmesi de aslında bir miktar zor olduğu için galiba modası hemen geçmişti. Ama ani bir manevra ile midi etek modelleri moda dünyasına tekrar geri dönüş yaptı.

Midi Etek Modelleri

Dediğimiz gibi kombinlenmesi zor olan midi etekler aslında çok şık ve estetik bir görüntü verir. Ayrıca beraberinde kullanacağınız parçalarla bir anda tarzınızı klasik ya da spora dönüştürebilirsiniz. Eğer kilo probleminiz yoksa bu eteklerle kesik bluzler inanılmaz güzel görünüyor. Denemenizi öneririm.

Ancak bu sezon daha şanslıyız. Çünkü eteklerde model ve kesim bir çok alternatif sunuyor bize. Kloş tarzında olan modeller ve kalem etek şeklinde olan modeller en çok tercih edilenler arasında. Aslında burada seçim maalesef sizin zevkinizden çok vücut ölçülerinize göre belirleniyor. Yani daha doğrusu modeli vücut ölçüleriniz belirliyor.

Kloş ve kabarık olan modeller eğer kilolu olanlar tarafından tercih edilirse daha kilo bir görünüme neden olur. Bu nedenle bu modeller zayıf hatları olanlar tarafından tercih edilirse çok daha doğru olacaktır. Kilo problemi olanlar ise kalem tarzı olan etek modellerini tercih edebilirler. Bir miktar göbekli olanlar ise pileli modellere sakın yaklaşmayın. Bırakın o modelleri karnı düz olanlar giysin.

Bu güzel etekleri kombinlerken size önerim ise kabarık modeller için kısa üstleri tercih edebilirsiniz. Klasik bir tarza yakın olan modeller için ise kesinlikle salaş tişörtleri öneririm. Çünkü bu ikili çok tarz ve cool bir görüntü oluşturuyor. Bunun yanında midi etek kombinlerinde gömlekler de harika bir seçim olur. Gömleği eteğin içine atıp bu şekilde beraber bir kombin yaptığınızda sonuç gerçekten harika olacaktır.

Ancak bu etekler bacak boyunu bir miktar keseceği için giyeceğiniz ayakkabı kesinlikle çok önemli. Eğer çok uzun boylu değilseniz bu eteklerle sakın düz taban ayakkabı giymeyin. Kesinlikle tercihiniz topuklu olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.