Koton Etek Modelleri 2016

Moda dünyasında en çok merak edilen markaların başını çeken isimdir koton markası. İçlerinde en çok da koton etek modelleri 2016 popüler olma yolunda ilerliyor. Çünkü özellikle etek giyme sevgisi tüm dünya kadınlarının her zaman kalbinde yatar. Peki markanın bu sezon tasarımları hakkında hiç fikriniz var mı? Bu sezon markanın tasarlamış olduğu etekler gerçekten son derece şık ve tarz. Alternatif ise oldukça fazla. Sadece model değil renk olarak da seçenek oldukça fazla. Geniş bir renk yelpazesi sunuyor bize koton aslında.

Koton Etek Modelleri 2016

Ancak öne çıkan ve dikkatimizi çeken modeller var koton yeni sezon etek modellerinde. Deri görünümlü eteklerin bu sezon tam gaz trend olmaya devam ettiğini biliyorsunuz. Yani deri görünümlü etek modelleri özellikle koton markasının koleksiyonunda bolca yer alıyor.

en güzel koton etek modelleri

Ekoseli etekler de bir kaç sezon moda dünyasında geniş bir yere sahip olan etek modelleri arasında yer alıyor. Koton 2016 etek modelleri içinde ekoseli etek modellerine bolca rastlıyoruz. Aslında genel olarak kısa etekler çok popüler diyebiliriz. Bunun yanında çiçekli kumaşların da bu sezon ne denli popüler olduğunu bilmeyen yoktur. Çiçek desenli etekleri sevenlerdenseniz çok şanslısınız. Çünkü çiçekli etek modelleri de kotonun etek modelleri içinde öne çıkan desenleri arasında.

Koton 2016 etek modelleri

koton uzun etek modeli

koton yeni sezon etek

Kalem etekler galiba moda dünyasını hiç terk etmeyecek. Kotonun etek koleksiyonunda çeşit çeşit kalem etek modelleri görüyoruz. Bunlar bohem desenli kalem eteklerden tutun da klasik tarzda kalem etek modellerine kadar pek çok çeşit var. Seçim size kalmış. Hafif kloş ve ve kabarık tarzdaki etekler de gene markanın koleksiyonunda geniş bir yere sahip. Renk olarak ise siyah her zaman özellikle eteklerde ilk tercih olur. Kotonun etek tasarımları arasında ise siyahı bolca görüyoruz. Ancak renk sevenler de unutulmamış. Zaten 2016 sezonunun her türlü rengin popüler olduğu bir sezon olduğunu da düşünürsek koton vitrinlerinde canlı renkleri çok göreceğiz demek oluyor bu.

koton 2016 ilkbahar yaz etek modelleri

koton etek modelleri

Özellikle deri görünümlü etek modellerinde renk yelpazesi yoğun şekilde kullanılmış. Kırmızılar, maviler, morlar, turuncular, bordolar şeklinde pek çok renge ait deri etek modellerinı sık sık görüyoruz. Bunun yanında pastel tonları da bu sezonun trendleri arasında geliyor. Her türlü pastel tonlarında etek modellerini tercih edebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir