2016 İlkbahar Yaz Saç Modelleri

2016 ilkbahar yaz saç modeli trendleri

Yaz yaklaşırken ve havalar ısınırken 2016 ilkbahar yaz saç modelleri konusunu işlemeden olmazdı elbette. Biz de uzmanlarından ve bir çok moda haftasından edindiğimiz tüm bilgileri burada sizlerle paylaşmaya karar verdik. Sevgili moda bağımlıları aslında 2016 yazı hareketli ve eğlenceli bir yaz olacağa benziyor moda dünyasında. Çünkü her türlü canlı rengin ve her türlü değişik alternatiflerin trend olduğu güzel bir yaz bu yaz.

2016 İlkbahar Yaz Saç Modelleri

Aslında 2016 saç kesim modellerine baktığımızda genelde karşımıza oldukça farklı ama son derece güzel modeller çıkıyor. Eğer yazın enerjisine uygun ve son derece trend bir saç modeli arıyorsanız önerilerimizi dikkatli okumanızı öneririz. Çünkü saç bir kadının en önemli aksesuarıdır. Gelelim bu yazın trend saç modellerine.

2016 ilkbahar yaz saç modeli trendleri

Modern yapılmış iki saçlar

Bu yaz aslında oldukça şirin bir trend geliyor saç modasına. Yanlardan iki tane yapılmış ama modern şekilde yapılmış olan bu saçlar sizi adeta çiçek kızlar dönemine götürecek. Bu saçlar bu yaz çok popüler.

yandan iki saç modeli - 2016 ilkbahar yaz saç modelleri

Yarım topuz modelleri

Artık bilmeyen yoktur 2016 saç modelleri bayan denilince yarım topuz saç modellerinin hemen akla geldiğini. Kış ayında moda dünyasına giren bu saç modeli çok sevildi. Bu nedenle yazın da tam gaz trend olmaya devam ediyor yarım topuzlar.

yarım topuz saç modeli

Yarım at kuyruğu modelleri

Bu sezon yarım saçlar çok popüler galiba. Yarım topuz modellerine şimdi de arkadan yarım at kuyrukları eklenmiş. Bu saç modeli de bu yaz tüm caddelerde kendini gösterecek.

yarım at kuyruğu saç modeli

Romantik dalgalı saçlar

Dalgalı saçlar bu yaz oldukça trend. Çok kıvırcık olmayacak şekilde hafif dalgalı olan bu saçlar son derece romantik ve şık bir hava yaratıyor.

romantik dalgalı saç modelleri

en trend saç modelleri

2016 saç kesim modelleri

Ense topuzu modeli

Eğer topuz modellerinden hoşlanıyorsanız bu sezon trend topuz modelleri içinde ense topuzu modeli çok popüler bilginiz olsun.

ense topuzu saç modeli

Ortadan ayrılan bohem saçlar

Bir kere de şu saç modeli trend olmasın diyenleri duyar gibiyiz. Ancak bizden söylemesi bu saç modeli tüm dünya modacılarının göz bebeği olan bir modeldir. Bu nedenle trend olmama gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

bohem saç modelleri

2016 saç kesim modelleri

Eğer saçınızı kestirecek ve trend modelleri araştırıyorsanız size bu yaz özellikle Victoria beckham tarzı olan saç kesimlerinin gene çok popüler olduğunu söylemek isteriz. Arkası hafif kısa önü daha uzun olan bu saç modeli oldukça modern bir hava yaratıyor. Dalgalı kesimler gene çok popüler. Uzun ve tek boy olan saçlar da bu yazın popüler saç modelleri arasında geliyor.

modern saç kesim modelleri

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.