En Güzel New York Modası

New York Sokak Modası

New york sokak modası nasıldır acaba diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Aslında sade bir tarzı olan New york sokak modasının belli başlı dikkat çeken ayrıntıları da yok değil.

Erkeksi tarzda giyinen kadın modası

Aslında bu tarz bu sezon oldukça moda. Düz taban erkeksi bir ayakkabı ile kombinlenen bol pantolonlar ve ceketler hoş ama farklı bir tarz için son derece ideal.

Siyah beyaz modası

New york sokak modasında bir diğer öne çıkan trend ise siyahın ve beyazın bitmeyen harika uyumu. Deri bir pantolon ile kombinlenen beyaz bir üst muhteşem bir seçim.

Şık spor kadın giyim tarzı

İşte bu tarz belki de kadın erkek her cinsiyetin adeta göz bebeği oldu. Özellikle çalışan kadınların imdadına ciddi anlamda yetişti. New york sokak modasında da gökdelenlerde çalışan şık kadınların tercihi bu tarz oluyor.

2015 yazı için tulumlar

Modacılar renk vermeye başladılar ve önümüzdeki yaz çiçekli tulumların çok trend olacağını belkide biraz ağızlarından kaçırdılar. New york sokak modası çiçekli tulumlar konusunda son derece istikrarlı. Çünkü geçen yaz zaten sıklıkla giyilen bir parçaydı.

Siyah kıyafet kombinleri

Siyahı seviyor musunuz? Siyah New york sokak modasında en popüler renk. Ancak New york kadınları öyle baştan aşağıya simsiyah giyinmek yerine siyahı açık renklerle kombinlemeyi seviyorlar. Örneğin siyahla sarının uyumunu kesinlikle denemelisiniz.

Geniş paça pantolon modası

Yaz için işte diğer bir trend ipucu. Bol paça pantolonlar. Hem şık hem de son derece salaş.

Slogan yazılı kazak modası

Bu kış için ise sloganlarla dolu kazakları deneyin. New york sokakları şu sıra bu kazaklarla dolu.

Kot şort altına bot

Kış gelmesine rağmen kot şortlarınızdan vazgeçemiyor musunuz? aslında New york’un soğuk sokaklarından bir trend geliyor. Yazın severek giydiğiniz kot şortunuzun altına botlarınızı üstüne de kazağınızı giyin. Bu farklı trend bu kış oldukça popüler.

Kocaman yırtıkları olan jeanler

Söylemeye gerek yok aslında, fark etmişsinizdir yırtık jeanlerin bu sezon çok moda olduğunu. Ama öyle küçük yırtıklar değil cesur ve büyük yırtıklardan oluşan jeanler dünya modasında son derece popüler.

Liseli kız trendi

Liseli kız trendi nedir? Modacılar genelde ekoseli mini bir etek ve üzerine kazak ile altına botlarla yapılan kombine genelde liseli kız tarzı derler. New york’da bu trend çok popüler. Elbette fiziğine güvenen minyon kadınlar bu tarzı giyerse daha doğru olur. Yoksa ciddi anlamda bir göz kirliği olabilir.

Platin saç modası

Pek çok yerde artık doğallık moda lafları duysanız da dünya modası geçeceksin bu doğallık havalarını demeye devam ediyor. Platin saçlar her zaman olduğu gibi gene en popüler saç rengi.

New york sokak modası ile ilgili görüntüler için katoloğumuza tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.