H&M 2014 – 2015 Parti Koleksiyonu

H&M 2014 – 2015 Parti Koleksiyonu

Sevgili moda bağımlıları abiye parti elbiselerinde size h&m markasını kesinlikle tavsiye ederiz. Hollywood ünlüleri tarafından da pek çok kez giyilen h&m abiye elbise modelleri ya da h&m özel üretim elbiseleri şimdi de son derece iddialı bir şekilde yeni koleksiyonla karşımıza çıktı.

Marka parti kıyafetleri adı altında sunduğu bu güzel giysilerle ilgili oldukça iddialı olduğunu söylemeyi de atlamadı. Kolesiyona baktığımızda gerçekten son derece şık ve bir okadar da iddialı olduğunu görüyoruz. Straplez elbiseler, payetli elbiseler, ya da parlak kalem etekler markanın koleksiyonunda bolca yer almış. Bunun yanında şık tulumlar da partilerin vazgeçilmezi olacak gibi. Çünkü ünlü marka koleksiyonunda birbirinden güzel tulumlara da yer vermiş.

Her zevke ve her tarza hitap eden bir koleksiyon olmuş aslında. Deriler, danteller, payetler ve aklınıza gelebilecek her tarz ve kumaş kullanılmış. Yeni yıl partisi için de oldukça doğru bir seçim olabilecek olan h&m parti elbiseleri aynı zamanda özel bir geceye ya da organizasyona davetliyseniz kesinlikle değerlendirebileceğiniz kıyafetlerden oluşuyor. Bir göz atın deriz. Koleksiyonu incelemek için kategorimize tıklayabilirsiniz.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.