Püsküllü Etek Modelleri

Püsküllü Etek Modelleri

Sevgili moda bağımlıları en yeni trendlerden biri olan püsküllü etek trendi 2015 kış modasında ve 2015 yaz modasında en çok öne çıkan detaylardan biri olmaya hazırlanıyor.

Son derece estetik, hareket ve enerji dolu bu etekler özellikle yurt dışında tüm sokakları süslüyor. Çünkü püsküllü etekler dünya kadınları tarafından çok beğenildi.

Püsküllü etekler çok hareketli parçalar oldukları için bu etekleri kombinlerken dikkatli olmalısınız. Öncelikle püsküllü bir etek giyecekseniz, bu eteğin üzerine kendi gibi hareketli ya da dikkat çekici kıyafetlerden kesinlikle uzak durun. Püsküllü deri etek tercih ettiyseniz üzerine sade bir gömlek, kazak ya da bluz giyebilirsiniz. Düz tişörtler de püsküllü eteklerle son derece uyumlu parçalardır. Püsküllü eteklerin altına en güzel önerimiz deri bootie botlardır. Deri bootieler püsküllü eteklerle oldukça güzel ve trend bir kombin yaratmanızı sağlar.En çok tercih edilen modeli püsküllü siyah mini etek modeli oluyor. Bunu rengarenk püsküllü etekler takip ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.