Yeni Moda Trendleri

2014 – 2015 Yeni moda trendleri

2015 kışının en trendleri ve kış ayında neler moda olacak ile ilgili pek çok konuda bilgiye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Altın rengi kıyafetler

Bu kış altın rengi her yeri saracak. Özellikle altın rengi aksesuarlar ya da kıyafetler son derece trend. Çok ünlü markaların noel partileri için tasarladığı kıyafetlerde dahi altın rengi yoğunlukla kullanılmış.

Panço ve kimona modelleri

Bir kesimin hiç tarzı olmayan ve yanından bile geçmek istemediği panço ve kimonalar bı kış çok moda. Özellikle dünya modasında çok sevildi ve yoğun olarak kullanılmaya başladı bile. Ülkemizde de bir çok markanın vitrininde görüyorsunuzdur pançoları. Güzel bir şekilde kombinlendiğinde aslında son derece şık bir tarz yakalayabilrsiniz.

2015 modası - panço tarzı kazak

Pantolon üzerine elbise

Değişik bir trend olmasına rağmen seveni ve beğeneni çok oldu bu tarzın. Dar paça pantolon üzerine mini elbise modası bu kış çok yaygın.

pantolon üztü elbise modası

Tabanlı spor ayakkabılar ya da düz spor ayakkabılar

Artık kocaman topuklu ayakkabıların yerini rahat spor ayakkabılar alıyor sanki. Özellikle kışa geçiş dönemi olan sonbaharda spor ayakkabılar oldukça moda.

60’ların modası

Modada geriye dönüş devam ediyor. Bu kış vintage tarzı aslında son derece popüler. 60’ların tarzını eğer az çok biliyorsanız bu kış bu tarz çok moda bilmenizi isterim.

2014 - 2015 en yeni trendler - vintage 60 lar modası

Kamuflaj kıyafetler

Asker desenli kıyafetler geri döndü. Asker yeşili, kamuflaj desenli kıyafetler hepsi de bu kış son derece popüler.

yeni moda trendleri - Kamuflaj kıyafetler

Leopar baskılı kıyafetler

Leopar baskılı kıyafetlerden hoşlanıyorsanız şanslısınız. Çünkü son derece kadınsı bir desen olan leopar deseni bu sezon fazlaca popüler.

leopar desenli elbise

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.