Sezonun Trendleri Tasma Kolye Modelleri

90’larda çok trend olan aksesuarlardan biri bu sezonda da tam gaz popüler olmaya devam ediyor. Sezonun trendleri tasma kolye modelleri ciddi anlamda diğer aksesuarların kenara atılmasını sağlıyor. Çünkü tüm dünya modasında bu kolyeler çok sevildi ve tüm markaların gözde koleksiyonlarında yerini almayı başardı. Açık yaka bir kıyafetle giyilmesi önerilen tasma kolyeler boynunuzun çok daha uzun görünmesini ve kesinlikle çok şık, çok trend bir tarza bürünmenizi sağlayacaktır.

Sezonun Trendleri Tasma Kolye Modelleri

Sevgili moda bağımlıları tasma kolye modelleri özellikle her tarz kıyafetle son derece kolay kombinlenebildiği için çok fazla tercih ediliyor. Yani spor bir kombin yaptınızda rahatlıkla aksesuar olarak bir tasma kolye takabilirsiniz. Ya da klasik bir kombin yaptığınızda, ve burada işin ilginç yanı aynı şekilde gene tasma bir kolye takabiliyor olmanız. Çünkü bu kolyeler dediğimiz gibi her tarzla uyum sağlayabiliyor.

taşlı tasma kolye modelleri

Ancak elbette bu güzel kolyeler içinde en trend olanları siyah tasma kolye modelleri oluyor. Sade olanı, ya da ucunda özel bir küpesi yani aksesuarı olanı çok tercih ediliyor. Tasma kolye modellerinde dikkat edilecek husus ise bu kolye maalesef ki boynu kalın olan kadınlara pek de yakışmıyor. Eğer kalın bir boynunuz varsa, ya tasma kolyeleri çok fazla kullanmayın ya da kullanmak istiyorsanız boynunuza tamamen yapışmasına izin vermeyin. Normalde de tasma kolyelerin boynu çok sıkması adeta gerçek bir tasma gibi durması da aslında pek hoş bir hava yaratmaz. Bu nedenle kolyenizin boynunuza çok oturmamasını sağlayın.

Choker kolye modelleri

Trend modellere devam edecek olursak ucunda küpesi olan yani taşlı tasma kolye modelleri oldukça popüler. Bu modeller gerçekten son derece şık bir hava yaratıyor. Sade bir kombin yapın ve bu kolyeyi takın. İfadenizden tutun da tüm havanızın olumlu yönde bir anda değiştiğini göreceksiniz.

Choker kolye modeli

Aslında tasma kolye modelleri uzun süredir modaydı. Ancak çok da istenildiği ilgiyi göremedi. Büyük markaların bir anda bu kolyeyi çok fazla kullanması tüm kadınların bir anda dikkatini çekti ve tasma kolyelerin şu anda daha da patlamasına neden oldu.

siyah tasma kolye modelleri

Eğer asi bir hava yaratmak istiyorsanız da deri tasma kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Deri tasma kolyeler muhteşem bir hava yaratırken farklı ve cool bir tarza bürünmenizi sağlıyor. Özellikle ünlüler dünyasında deri tasma kolye modelleri çok popüler. Bu tarz tasma kolyelere moda dünyasında Choker kolye modelleri deniyor ve çok da seviliyor. Eğer bir choker kolyeniz yoksa en kısa zamanda kendinize bir tane almanızı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.