Bu Yılın Trend Kıyafetleri

2015 Yılının Trend Kıyafetleri

Yaz ayı ile beraber kıyafet trendleri de çeşitlilik kazanmaya başladı. Yaz ayı için gardırobunuzda olması gereken kıyafetler ise iyice belirmeye başladı. İşte yaz gardırobu için öneriler.

Beyaz kadın tişörtü

Kesinlikle yaz aylarının olmazsa olmazlarından ve bir kadının gardırobunda birden fazla olması gereken bir kıyafettir. Modası asla geçmez ve her tarz kıyafetle hemen kombinlenebilen adeta kurtarıcı bir üsttür.

Beyaz kadın tişörtü

Çiçekli tulumlar

Çiçekli desenlere sahip kıyafetler bu yaz oldukça trend. Tulum yaz aylarında çok tercih edilen rahat kıyafetler içinde başı çeker. Bu durumda çiçekli bir tulum gardırobunuzun baş köşesinde yaz ayları içinde her zaman olmalıdır.

Çiçekli tulumlar

Renkli pantolonlar

Yaz aylarının hareketli ruhuna uygun olan renkli pantolonlardan illaki bir adet edinmelisiniz. Özellikle yaz akşamları üzerine şık bir bluz ya da tişört ile oldukça şık ve trend bir kombin yaratırsınız.

Renkli pantolonlar

Çizgili kıyafetler

Tartışmalara neden olan çizgili kıyafetler her ne kadar yanlış kullanıldığında şişman görünmenize neden olsa da doğru şekilde kullanıldığında son derece şık ve hoş bir tarz yaratıyor.

Çizgili kıyafetler

Dolgu topuk sandaletler

Düz sandaletlerden hoşlanmayanlar daha uzun ve narin bir görüntü yaratan hasır dolgu topuk sandaletleri değerlendirebilirler. Çünkü bu tarz sandaletler hem çok rahat hem de oldukça trend.

Dolgu topuk sandaletler

Bohem tarzda bileklikler

Bu yaz aksesuarlarınızı konuşturun. Çünkü uyumlu ya da uyumsuz fark etmezsizin her türlü aksesuar bu yaz oldukça trend. Ama en popüleri hangisi derseniz cevap bohem tarzda özellikle turkuaz renk bileklikler derim. Bileğe bir sürü sıra sıra takılan ve içlerinde turkuaz renk ile kahverengilerin kombinlendiği bu tarz bileklikler hem çok şık hem de çok moda.

Bohem tarzda bileklikler

Arkası uzun önü kısa elbiseler

Yazın vazgeçilmezi elbetteki elbiselerdir. Her kadının gardırobunda birden fazla çeşit çeşit elbise vardır. Ama bu yaz önü kısa arkası uzun olan elbiseler oldukça trend. Hala almadıysanız hemen bir adet almalısınız.

Arkası uzun önü kısa elbiseler

Bohem elbiseler

Bohem tarzı son günlerin belkide en gözde tarzı. Özellikle aksesuarlarla kombinleyeceğiniz bohem tarzdaki elbiseler şıklığınıza şıklık katacak.

Bohem elbiseler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.