Bohem Kıyafetler

Bir dönem oldukça moda olan bir tarz vardır hipi tarzı. Hemen hemen herkes bilir ve oldukça da sever o tarzı. İşte hipi tarzına benzer bir tarz olan bohem tarzı farklı bir şekilde moda dünyasına geri döndü. Kelime anlamı yarını düşünmeyecekmişçesine hareket etmek olan bohem rahat ve farklı çizgisi ile çok fazla dikkat çekmekte.

Bu sezon özellikle bohem elbiseler, bohem pantolonlar, bohem blüzler, bohem tunikler ve pek çoğu oldukça moda. Özellikle yurt dışında ünlüler tarafından çok sevilen ve fazlasıyla tercih edilen bohem tarzı tüm dünya kadınları tarafından, günümüzde ise ülkemize kadar gelerek en çok tercih edilen tarzlardan biri olmayı başarmıştır.

Neredeyse tüm markaların vitrinlerini süsler duruma geldi. Bohem kıyafetler çok güzel aksesuar kaldırabilen kıyafetlerdir. Mesela bohem tarzda bir elbise giydiyseniz kolunuza bohem tarzında bilezikler, ve bohem tarzı kolyeler takabilirsiniz. Bohem tarzı aksesuarlar genelde iri olurlar. Bileğinize bir çok büyükçe bilezik takıp bohem kıyafetlerinizle beraber kullanırsanız son derece farklı ve güzel bir tarz oluşturabilirsiniz.

Burada en güzel bohem kıyafet modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

bohem tarzı elbise modeli

bohem tarzı pantolonlar

bohem tarzı siyah uzun elbise

bohem tarzı straplez elbise

bohem tarzı uzun elbise

bohem tarzı uzun etek

en şık bohem tarzı elbiseler

yeşil bohem tarzı elbiseler

bohem tarzı etek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.