Motorcu Bot Modelleri

2016 ayakkabı modelleri

2016 ayakkabı modellerine ya da 2016 ayakkabı trendlerine baktığımızda motorcu bot modellerinin ne denli trend olduğunu hemen fark ediyoruz. Düz tabanlı bot modellerinden hoşlanmayanlar için çok da iyi bir tercih olmasa da motorcu botları bu sezon oldukça moda.

Motorcu Bot Modelleri

Motorcu botları pek çok kıyafetle son derece uyumlu. Özellikle mini eteklerle, şortlarla ve dar paça kotlarla kombinlendiğinde ortaya gerçekten harika bir sonuç çıkıyor. Motorcu botlarınızı sezonun bir diğer trend parçalarından olan bohem kıyafetlerinizle de son derece rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz. İkisinin uyumu gerçekten harika. 2016 ayakkabı modelleri içinde motorcu botlar oldukça popüler.

Çok mini bir elbiseyi topuklu ayakkabı ya da topuklu botlarla beraber giydiğinizde ortaya fazla dikkat çekici bir sonuç çıkar. Ancak aynı elbiseyi eğer motorcu botlarınızla kombinlerseniz o zaman bu kıyafetle her ortama rahatlıkla dalabilirsiniz. Bu nedenle düz tabanlı bot modelleri kombinlenmesi en kolay ayakkabılardır.

2016 ayakkabı modelleri

Motorcu bot kombinleri

Motorcu bot kombinleri aslında dikkat edilmesi sıkıntı yaratabilir. Çünkü bazı motorcu bot modellerinin boyu bir miktar uzun olur ve bu botu kullanmak küçük detaylar gerektirir. Öncelikle fazla uzun bir bouyunuz yoksa uzun motorcu bot modelleri yerine kısa olanları tercih edin. Renk olarak ise genelde siyah kalın çorap ve siyah motorcu bot modellerini tercih edin. Aksi halde farklı renkler bacak boyunuzun kısa görünmesini sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.