Patlıcan Moru Trendi

Patlıcan moru kıyafet modası

Kış aylarının trendleri ve kış aylarının en trend rengi belli oldu aslında. Mor kıyafetler bu kış başı çekecek durumda. Çünkü pek çok dünyaca ünlü marka koleksiyonunda mora bolca yer verdi.

Patlıcan moru, mora ait olan renklerin içinde en koyu olan. Ayrıca son derece sofistike ve romantik bir havası var. Kışın soğuk ve karamsar havasına da renk katarak bu kötü mevsimi renklendirmeyi ve canlandırmayı da başarıyor.

Mor kıyafetler hangi cilt tipine uygundur?

Mor özellikle de patlıcan moru her cilt tipine uygundur. Bu nedenle de her renk insan bu rengi rahatlıkla kullanabilir. İşte morun bir diğer albenisi de budur.

Mor kıyafetler nasıl kullanılmalı?

Mor hatta patlıcan moru biraz şehvetli ve iddialı bir renk olduğu için kullanımı bir miktar zor olabilir. Ancak kullanıldığında o ortamda olumlu anlamda hemen fark edilirsiniz. Dolce gabbanaya ait tümüyle patlıcan moru renginde bir palto giyebilirsiniz. Bu harika görünmenizi sağlayacaktır. Bu denli mor olmak istemezseniz de size mor aksesuarlar önerebiliriz. Takı ya da şal, ya da bere olabilir. Siyah dümdüz elbisenizde mor detaylar olabilir. Bu çok şık bir tarz olacaktır. Mor rengine ait harika kombinler için galerimizi gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.