Düğün Pastası

Düğün orgnizasyonunu belirlemek hem dünyanın en keyifli hem de en zor ve karışık işerinden biridir. Çünkü alternatif çoktur ve gelinlerle damatlar seçim yapmakta her zaman zorlanırlar. Çok nadirdir kafasında bir renkle ya da bir tarzla gelen. Kafasında bir tarzla gelen ya da ne istediğini bilerek gelenler bile seçenekleri gördükten sonra bocalar ve ne yapacağını şaşırır.

Bu yazımızda size küçük bir yardımda bulunmak adına bir kaç pratik bilgi vermeye çalışacağız. Şuan düğün organizasyonuzun ana teması ile ilgili kararlar vermeye çalışıyorsanız öncelikle ne istediğiniz konusunda net olun. Sürekli farklı alternatiflere bakarak kafanızın karışmasına izin vermeyin.

Sezonun en güzel düğün trendlerini kesinlikle inceleyin. Daha sonra da size en yakın olanı tercih edin. Sezonun düğün modasında en çok göze çarpan artık düğünlerin bir rengi olmasıdır. Düğününüzün rengini hala belirlemediyseniz düğün rengi ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Sonrasında da düğün pastası gelir.

Düğün pastası bir düğünün başrol oyuncuları arasındadır. Pastanızı asla aceleye getirmeyin ve klasiklerden uzak durun. Farklılık artık çok moda. Unutulmamak ve akılda kalmak istiyorsanız farklı olmayı kabul etmeniz gerekir. Düğününüzün rengini belirlediyseniz örneğin kırmızı bir düğün organizasyonu düşünüyorsanız elbetteki pastanız da kırmızı olmalıdır. Ama eğer düğününüzde renk kullanmayacaksanız sadece pastanızda renk kullanarak da düğününüze hareket, canlılık ve fark getirebilirsiniz.

Bu sezonun en trend düğün pastaları

Beyaz düğün pastaları

beyaz düğün pastası

siyah beyaz düğün pastası

Kırmızı düğün pastaları

kırmızı düğün pastaları

kırmızı düğün pastası

Yeşil düğün pastaları

yeşil düğün pastası

Pembe düğün pastaları

pembe düğün pastası

Mor düğün pastaları

mor düğün pastası

mor beyaz düğün pastası

Turuncu düğün pastaları

turuncu düğün pastası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.