Victoria’s Secret 2015 Bikini Modelleri

Yaz geliyor ve pek çok önemli marka tasarımlarını müşterilerine sunmaya başladı bile. Bunlardan biri de victoria’s secret 2015 bikini modelleri oluyor. Marka 2015 yazı için birbirinden güzel bikini ve mayolar tasarladı. O kadar fazla tasarım gerçekleştirdi ki tam 3 adet katalog çıkardı. Bu üç katalogda da tasarlamış olduğu bikini ve mayolarını en güzel meleklerle tanıttı.

 

Sevgili moda bağımlıları yaz modası artık iyice belirgin oldu. Plaj modası de elbette çoktan belirlendi. Ancak her marka kendine has tasarımları ile modaya farklı bir yön verdi. Victoria’s secret 2015 bikini mayo modelleri arasında birbirinden güzel modeller göz doldurdu.

Birbirinden güzel meleklerin tanıttığı Victoria’s secret bikini mayo modelleri içinde sezonun moda renklerinin çok kullanıldığını görüyoruz. Bunlar yeşil, beyaz, mavi, pembe, siyah,turuncu, sarı ve daha pek çok renk oluyor. Modeller ise gene tipik victoria’s secret modelleri başı çekiyor. Kenarı bir kaç parça ipli olan modeller başı çekerken, püsküllü, straplez ve kaplı modeller dikkat çekiyor. Ayrıca bir kaç renk bikiniler de bu sezon moda olan modeller arasında. Denizci desenli bikiniler de gene sezonun trend modelleri arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.