Avon

Avon hem ülkemizde hem de dünyada çok sevilen ve tercih edilen bir kozmetik firmasıdır. Birbirinden farklı markaları da bünyesinde barındırarak adeta çağ atlamaktadır. Avon kataloglarında görebileceğiniz bazı ürünlerin markaları şu şekildedir; far away, avon dreams, avon sport, avon homme, rare, luck, brazil beat en bilinen parfüm markalarındandır.

Avon yalnızca parfüm alanında değil aynı zamanda; makyaj, kişisel bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, saç bakımı, takı ve aksesuar gibi birden fazla farklı ürünü de bünyesinde barındırmaktadır. Sizlerde avon temsilci girişi dünyasının kapılarını aralayarak bu sırlı dünyayı keşfedebilirsiniz.

Avon

Avon ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi olan cilt bakım ürünleri bayanların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Yüz nemlendiricilerinden losyonlara, göz çevresi temizleyicilerinden toniklere, vücut bakımından serum ve pata kremlere kadar her türlü ürünü bu ünlü markada bulabilirsiniz. Oldukça uygun fiyat imkanları ile müşterilerinin gözdesi olan avon her ay yeni çıkarttığı kataloglarda ürünlerini sergilemektedir.

Avon kişisel bakım ürünlerinde de iddaasını konuşturmaktadır. Avonun kişisel bakım ürünleri başlığının altında bulanan; banyo ve spa ürünleri, maske ve peeling, ayak bakım ürünleri, yüz nemlendiricileri en çok sattığı ürünler arasında yer almaktadır. Avon bu kategoride erkekleri de unutmamaktadır. Erkekler içinde avon katalog erkek bakım ürünleri başlığı altında ürünlerini sergilemektedir. Bu ürünlerin içerisinde ise; traş sonrası losyon, traş jeli, canlandırıcı saç şampuanı gibi ürünler bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.