Bolerolu Abiye Elbise Modelleri

Abiye modasında bolerolu abiye elbise modelleri bu sezon oldukça trend. Şık bir abiye elbise üzerine incecik görünümü olan bolero, elbise ile bütünleşmiş şekilde kullanılıyor ve çok da şık görünüyor. Genelde elbise ile aynı renk olan bolero elbisenin bir parçası oluyor. Bazen ise dantel gibi elbiseden farklı ama uyumlu bir kumaşla yapılarak da elbiseye renk katılıyor.

Bolerolu Abiye Elbise Modelleri

Her tarz kadın için son derece uygun olan bolerolu abiye elbiseler özellikle kol kısmı kalın olan kadınlar tarafından tercih edilmelidir. Çünkü kol kısmı kalın olan ya da kolları sarkık olan kadınların kolsuz giymeleri fazla gerekesiz bir özgüvendir. Bu hem kendini komik duruma düşürür hem de çevreye kötü görüntü yayar. Bu nedenle bu tarz vücut yapısına sahip kadınların bolerolu elbiseleri tercih etmeleri çok daha doğru olacaktır.

Sezonun trend modelleri arasında da bolerolu elbiseler aslında oldukça popüler. Şık duruşu ve asil görünümü ile en çok tercih edilen abiye elbise modelleri arasında ilk sıraları çekiyor. Bolerolu abiye elbiseler ayrıca bahar ve kış düğünlerinde de adeta can kurtarıcı oluyor. Çünkü uzun kollu elbise yerine bu tarz elbiseleri tercih etmek daha şık ve modern bir görüntü yaratıyor. En güzel bolerolu abiye elbise modelleri için galerimizi gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.