2015 – 2016 Kısa Abiye Elbise Modelleri

Mini abiye elbise modelleri

Abiye elbise denilince akla gösterişli elbiseler gelir. Eğer uzun değil de kısa elbiseleri seviyorsanız 2015 – 2016 kısa abiye elbise modellerini incelemenizi ve seçiminizi ona göre yapmanızı öneririz. Her ne kadar en çok uzun abiyeler tercih edilse de genç ve enerjik görüntüleri nedeni ile kısa abiye elbise modellerinin de popülaritesi hiç az değildir.

2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri

Sevgili moda bağımlıları eğer hem şık hem de trend görünmek isterim diyorsanız öncelikle sezonun trend modellerine göz atmanız gerekir. Kısa abiye elbise modelleri bu sezon oldukça renkli ve çeşitli. Şunu söyleyelim bu sezon renkler oldukça moda. Yani pembeler, maviler, sarılar, yeşiller ve tüm pastel tonları oldukça popüler. Eğer siz de açık renkleri seviyorsanız elbisenizi bu renklerde tercih edebilirsiniz.

Ancak siyahtan yanayım ve siyahtan asla vazgeçemem diyorsanız da bu sezon aslında siyah da son derece moda. mini abiye elbise modelleri arasında siyah olup üzerinde pırıltıları olanlar çok popüler. Ya da payetlerden hoşlanıyorsanız da siyah payetli modelleri tercih edebilirsiniz. Dantel ve tül bir kaç sezondur moda dünyasında kocaman bir yere sahip. Bu kural bu sezonda değişmiyor. Eğer seviyorsanız dantelli ya da tüllü abiyeleri tercih edebilirsiniz. Tüller bu sezon oldukça trend. Bu nedenle eğer tülleri seviyorsanız tül abiyeleri değerlendirebilirsiniz. En güzel ve en trend modeller için galerimizi inceleyebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir