Vera Wang 2014 Gelinlik Modelleri

Vera wang gelinlik modelleri gelinlik modasında ciddi anlamda öncü olmuş önemli isimlerden biridir. 2012 yılında yaptığı kırmızı gelinlikle ve daha sonrasında tasarladığı siyah gelinlikle olay olmuş ve tüm moda dünyasında ciddi bir ses getirmişti.

Vera wang gelinlikleri genelde gösterişli ve kesinlikle en trend gelinliklerden oluşan bir koleksiyona sahiptir. Markanın koleksiyonuna baktığınızda tül gelinliklerin ağırlıklı olarak kullanıldığını göreceksiniz. Bunun nedeni tül gelinlikler hem çok moda hem de marka, tül gelinliği seviyor.

Bu arada 2014 yılının gelinlik modellerine bakarsanız iki renkli gelinliklerin çok moda olduğunu göreceksiniz. Özellikle kırmızı beyaz gelinlik modelleri ve siyah beyaz gelinlik modelleri oldukça trend. Vera wang iki renkli gelinlik modellerine 2014 koleksiyonunda ayrı bir yer vermiş. Eğer farklı ve oldukça trend bir gelinlik arıyorsanız markanın siyah ve beyaz karışımı gelinlik modellerini değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Sadelikten yana olan kadınlar genelde vera wangın bu çift renk gelinliklerini nişan elbisesi olarak değerlendiriyorlar.

Markanın klasiklikten yana olan müşterilerine sunduğu model ise vera wang straplez gelinlik modelleri oluyor. Asil ve oldukça şık duran straplez gelinlik modelleri gerçekten çok güzel duruyor.

balık etek gelinlik modeli

dar kesim gelinlik modeli

en güzel gelinlik modelleri

en trend gelinlik modelleri

iki renk gelinlik modeli

Vera Wang 2014 gelinlik modelleri

Vera Wang straplez gelinlik modeli

Vera-Wang kabarık gelinlik modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.