Sarışınların Giymesi Gereken Renkler

Sarışınlara yakışan renkler

Her cilt renginin ve her saç renginin çok daha fazla uyum sağladığı renkler vardır. Özellikle sarışınların giymesi gereken renkler onları çok daha yıldız konumlara getirebilir. Eğer gittiğiniz bir ortamda çok daha dikkat çekici ve çok daha güzel görünmek istiyorsanız ve sarışınsanız kesinlikle bu renkleri tercih etmelisiniz. Çünkü bir çok uzman tarafından bu renkler kesinlikle sarışınların giymesi gereken renkler olarak açıklanmış.

Sarışınların Giymesi Gereken Renkler

Sarışınlara beyaz yakışır mı?

Özellikle sarışınlara yakışan renkler arasında beyaz ilk sırada almış yerini. Önceleri beyaz teniniz varsa beyazdan uzak durulması gerektiği hep söylenirdir. Ancak artık bu durum çok mazide kaldı. Çünkü beyazın aslında ne çok sarışınlara yakıştığı saptandı.

sarışınlara yakışan renkler

Sarışınlara nude yakışır mı?

Aslında sarışın olmak bembeyaz bir tene sahip olmak ve açık renk saçlara sahip olmak çok ciddi bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığın hakkını vermek gerekir. Eğer renginizin daha ön plana çıkmasını istiyorsanız nudeyi bir deneyin.

 

Sarışınlara yeşil yakışır mı?

Özellikle sarı saça yakışan kıyafet renkleri arasında yeşil de gene aynı şekilde ilk sıralarda gösterilen bir renktir. Çünkü yeşilin beyaz tenler ve sarı saçla uyumu inanılmazdır.

yeşil sarışınlara yakışır mı

Sarışınlara siyah yakışır mı?

Bir çok moda insanı siyahın en çok sarışınlara yakıştığını söyler. Aslında bu kesinlikle doğrudur. Çünkü siyah bir elbise sarışın bir kadında durduğu kadar kimsede güzel durmaz. Siyah sarışınların rengidir. Koyu olan siyah onların o beyaz tenlerini ve açık renk saçlarını daha da belirginleştirir.

sarı saça yakışan kıyafet renkleri

Sarışınlara saks mavisi yakışır mı?

Eğer beyaz bir teniniz varsa, saçlarınız açık renkse bir de üzerine göz renginiz maviyse size fazlaca cömert davranılmış deriz. Saks mavisi özellikle mavi gözlülerin ilk tercihi olmalı. Çünkü adeta resimlerde hile ile yapılan göz renkleri kadar belirgin bir maviye dönüşür gözler. Renkli gözlü insanların göz renkleri giydikleri kıyafetin rengini alır genelde. Açık mavi giydiğinizde gözleriniz o tonun rengini almaya çalışacak ve muhteşem bir görünüme kavuşacaktır. Yani aynlayacağınız mavi tonları ve özellikle saks mavisi mavi gözlülerin göz renginin daha da belirgin olmasını sağlar.

saks mavisi abiye elbise

Bu renkler özellikle sarışınları çok daha güzel ve belirgin bir hale sokar. Eğer çok önemli bir gece ya da davet için hazırlanıyorsanız seçeceğiniz kıyafetinizin bu renklerden biri olmasına özen gösterirseniz çok daha alımlı ve çok daha güzel olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.