Deri Çanta Modelleri

Marka deri çantalar

Asla modası geçmeyecek tek çanta türü vardır o da deri çanta modelleridir. Burada en trend ve en tarz deri çanta modellerini sıralamaya çalışacağız. Özellikle bazı markaların deri çanta modelleri çok daha fazla öne çıkıyor. Deri çanta hiç bir zaman modası geçmeyecek bir çanta türüdür. Deri çantalar genelde bir çok kadın tarafından sevilerek kullanılır. İster imitasyon deri çanta olsun, ister gerçek deri çanta olsun her şekilde kadınların keyifle kullandıkları bir modeldir deri çantalar.

Deri Çanta Modelleri

Bu sezon çanta modasında da geçen sezon olduğu gibi deri çantalar son derece trend olacak. Deri çantalarda dikkat çeken ise çiçek desenli deri çantalar olacak. Bu tarz çantalara Meksika çantası deniliyor ve Avrupa’da çok tutan bu model ülkemize gelmeye hazırlanıyor. Daha çok sosyete dünyası tarafından tercih edilen ve kullanılan çiçek desenli deri çantalar bir çok kadının beğenisini kazanacak gibi. Hatta marka deri çantalar arasında çiçekli modeller bu sezon çok fazla olacak.

Deri çanta modasında her zaman olduğu gibi asilliği ve kullanışlılığı ile ön planda olan siyah deri çantalar çok trend olacak. Bunun yanında kahverengi, gri, yılan deseni çantalar ve renkli deri çantalar da çok trend olacak.

Marka deri çantalar

Yumuşak deri çanta modelleri

Ancak sert bir deri çanta yerine yumuşak deri çanta modelleri bu sezon daha bir trend olacak gibi görünüyor. Nedeni ise moda haftalarında dünyaca ünlü markaların özellikle yumuşak deriye yönelmesi ve kreasyonlarında yumuşak deri çantaları çok daha fazla kullanmaları.

Yumuşak deri çanta modelleri

Sezonun trend çantaları arasında Channel, louis vuitton gibi markalar özellikle gene bu sezon da deri çantalara özel bir yer ayırdılar. Hem yumuşak hem de sert deri kullanan bu markalar özellikle son derece dikkat çekici ve karşı konulamaz modelleri ile tam puan almayı kesinlikle başarıyor. Modeller kesinlikle geçen sezonlara oranla çok daha şık, alımlı ve dikkat çekici. Bunun yanında kullanım açısından da bu sefer sanki çantalar daha kullanışlı. Bir dönem adeta anahtarlık boyutundaki çantalar aşırı tepki almış ve resmen sadece ünlüler dünyasında bir tür boy gösterme aracı olarak kullanılmıştı ve bu durum aslında tüm dünya tarafından çok eleştirilmişti. Şimdi bu çantaların yerini daha kullanışlı boylardaki çantalar alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.