Kısa Saç Modelleri

Uzun saçlara nazaran kısa saç modelleri kullanım açısından çok daha kolay ve pratiktir aslında. Ancak kısa saç modelleri içinde eğer doğru saç modeli tercih edilmezse ya da en güzel kısa saç modelleri tercih edilmezse kullanımı da zorlaşabilir. Çünkü kısa saç modelleri kesimleri içinde trend olmayan bir model tercih ederseniz o model sizi bir anda olduğunuzdan daha yaşlı gösterebilir. En büyük özelliği modern ve genç görünüm yaratmak olan kısa saç asıl görevinden bir anda uzaklaşır.

Kısa Saç Modelleri

Dediğimiz gibi kısa saç kesinlikle doğru kullanıldığında ve beraberinde doğru makyajla kombinlendiğinde sonuç harika olacaktır. Bu sezonun saç modelleri arasında şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki modern bir görüntü yaratan kısa saç kesimi modelleri oldukça trend ve oldukça popüler. Saç modelleri her zaman mevsimsel ve sezona göre değişim gösterir ve şekilden şekle girer. Ancak burada önemli olan kendinize yakışan doğru modeli belirleyebilmek ve belirlediğiniz bu doğru modelin o sezonun trend saç kesim modellerinden biri olduğundan emin olmak.

en yeni trend kısa saç modelleri

Eğer kısa saç modellerine ilgiliyseniz ya da saçlarınıza kısa saç modellerinden bir şekil vermeyi düşünüyorsanız uzun ve kapsamlı bir şekilde yapmış olduğumuz araştırmamız sonucu sizler için en popüler, en trend ve en güzel kısa saç modellerini toparladık. Bu bilgiden haberiniz var mı bilmiyoruz ama Türkiye’de en çok kısa saç modelleri tercih ediliyormuş. Kullananlara sorulduğunda ise genelde çok rahat, çok kullanışlı ve modern görüntüsü nedeni ile tercih ettiklerini belirtiyorlar.

kısa saç modeli kesimleri

Erkeklere nazaran saçlar kadınların hayatlarında çok daha önemlidir. Özellikle model anlamında şık olması, tarz olması, trend bir model olması kadınların yaşamlarında çok daha öne çıkan bir detaydır. Bu nedenle kadınlar için tasarlanan kısa saç modellerinde modeller çok daha çeşitlidir.

en tarz kısa saç modeli

Gelelim kısa saç modelleri kimlere yakışır ve kimlere yakışmaz? Uzmanların genelde belirttikleri detay kısa saç şişman suratlı kadınlara yakışmaz gibi keskin bir ifadenin yanlış olduğu. Şişman suratlı kadınların da kısa saç kullanabileceği ancak doğru saç modelini tercih etmeleri gerektiği.

Küçük bir suratınız varsa kısa saç modelleri içinde hemen her model size yakışacaktır. Hatta güzel ve minik bir suratınız varsa yüzünüzü öne çıkaran saç modellerini tercih etmelisiniz. Eğer toplu bir yüzünüz varsa küt modellere çok yaklaşmamanız gerekiyor. Küt saç modeli geniş olan yüzü daha da geniş gösterebiliyor. Geniş bir yüzünüz varsa katlı ya da asimetrik kesimleri tercih edebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir