Leopar Desenli Kıyafet Modelleri

Leopar Desenli Kıyafet Kombinleri

Leopar desenli elbiseler ve hayvan baskılı kıyafetler bu sezon oldukça moda. Özellikle leopar desenli çantalar, montlar ve ayakkabılar da son derece popüler.

Leopar deseni çok riskli bir kıyafet türüdür. Çünkü bir kesim leopar desenli kıyafetleri ya da hayvan baskılı kıyafetleri çok severken, diğer bir kesim ise leoparı çok itici ve çirkin bulur.

Bir kesim tarafından her ne kadar itici bulunsa da leopar desenli kıyafetler bu sezonun en trend parçalarından biri. Ancak size leoparı kullanmanın yolları ile ilgili oldukça önemli tüyolar vereceğiz. Sezonun en trend parçalarından olan leoaparı eğer doğru şekilde kullanırsanız gerçekten oldukça havalı ve genç bir havanız olur. Elbette trend görüntüsünden bahsetmiyoruz bile. Ama yanlış kullanırsanız size son derece yaşlı ve dikkat çekmeye çalışan basit bir görüntü yaratır.

Leopar desenli kıyafetleri kullanmanın en güzel yönü doğru kombinlerle beraber kullanmaktır aslında. Tepeden tırnağa leopar olmak basit ve kötü bir görüntü yaratırken leoparı tek parça halinde kullanmak oldukça asil ve şık bir hava yaratır.

Örneğin dar kırmızı bir pantolon ile üzerine beyaz düşük omuzlu bir tişört ile elinize alacağınız leopar desenli bir çanta mükemmel bir kombindir. Uzun kırmızı bir etek ve üzerinize giyeceğiniz leopar desenli bir gömlek de harika bir kombindir. Günlük kullanım için ise leopar desenli mini bir etek harika bir seçim olacaktır. En güzel leopar desenli kombin önerileri için galerimize tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.