Kalem Etek Modelleri ve Kombinleri

Bu sezon kalem etek modelleri ve bunun yanında uzun kalem etek modelleri oldukça trend. Ancak bu etekler en doğru nasıl kombinlenir ve hangi vücut tipine uygundur kalem etekler? Bu soruların cevaplarını bu yazımda bulabilirsiniz.

Kalem Etek Modelleri

En tarz kalem etek modelleri

İlk çıktığında sadece düz renk olarak tasarlanan kalem etek modelleri moda dünyasında çok sevilince bir çok ünlü markalar tasarımlarında kalem eteklere daha fazla önem vermeye başladılar. Kalem etekler geçen sezon olduğu gibi bu sezon da son derece trend olacak. Modeller arasında küçük bir fark olarak yandan küçük yırtmaçlı modeller bu sezonun adeta favorisi ve kesinlikle en trendi diyebiliriz.

Kalem etek kombinleri

Kalem etek modelleri hangi vücut tiplerine uygundur?

Kalem eteği giyebilen kadın sayısı maalesef çok fazla olamıyor, çünkü kalem etekler fazlalıkları pek sevmiyor. Basen kısmı fazla kalın olanlar, alt kısmı kalın olanlar ve beli kalın olan kadınlar kalem etek tercih ederken dikkatli olmalarında fayda var. Bu bölgelerinde fazlalıkları olan kadınlar adı üzerinde olan kalem gibi bir vücut gerektiren kalem etek giymekte ısrarcılarsa çok fazla dar olmayan tiplerini tercih ederlerse daha yerinde olur.

Kalem etek modelleri hangi vücut tiplerine uygundur

Uzun kalem etek modelleri

Bunun yanında uzun kalem etek modelleri de gene tercih edilen kalem etekler arasında gösteriliyor. Özellikle diz hizasında bir boya sahip olanlar çok popüler.

Kalem etekler geçen sezon tek renk iken, bu sezon rengarenk olacak. Mavi kalem etekler, pembe kalem etekler, siyah kalem etekler, neon renklerde kalem etekler ve daha pek çok renklerde kalem etekleri bolca göreceğiz. Fakat desen olarak bu sezona damgasını vuracak olan bohem tarzı kalem etekler olacak. Yani kilim desenli kalem etekler, kızıldereli motifler taşıyan kalem etekler, bohem kalem etekler bu sezonun en trend etek modelleri olacak.

Uzun kalem etek modelleri

Yurt dışında bir çok ünlü bohem tarzındaki kalem eteklerle boy göstermeye başladılar bile. Burada önemli olan bu kalem eteklerle güzel kombinler oluşturabilmeniz. Modası asla geçmeyecek bir tarz olan kalem eteklerde bu sezon bolca tasarımlar sizleri bekliyor olacak.

tek yırtmaçlı kalem etek

Kalem etek kombinleri

Gelelim kalem etek kombinlerine ve kalem etekleri en güzel nasıl kombinleyebiliriz konusuna. Kalem eteğin diğer eteklerden farkı üzerine giyeceğiniz kıyafetin de önemidir. Yani kalem eteğinizi beraber kullanacağınız üstlerinizle iyi kombinlemelisiniz. Kalem etek dar kesim bir etek olduğu için üzerine dökümlü hafif bol kesim bluzlar ya da gömleklerle son derece şık olur. Ünlüler kalem eteklerini giyerken dökümlü olan üstlerini eteklerinin içine atarak kullanmışlardır. Siz de kalem eteğinizin üzerine bol bir tişört ya da gömlek giyerek içine atabilir ya da zevkinize göre üzerine sarkıtarak kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.