Güneş Gözlükleri olmadan Olmaz

En uygun ve en tarz güneş gözlükleri

Sevgili moda bağımlıları yaz artık geldi diyebiliriz. Yazın en çok kullandığımız aksesuarlarımız nedir? Elbette güneş gözlüklerimiz. Hem sağlık açısında hem de görsellik açısından güneş gözlükleri hepimiz için vazgeçilmez bir konumda diyebiliriz. Ancak özellikle yazın başında güneş gözlüğü almaya kalktığınızda, henüz yazın başı diye fiyatlarda ciddi bir yükseklik oluyor ve bu durum biraz can sıkıyor. Bu nedenle en uygun güneş gözlüklerini arama çabası başlıyor.

Biraz mantıklı bir alışveriş ile biraz da araştırma ile aslında yaz başında son derece uygun gözlükler bulmak mümkün. Bu nedenle benim size önerim kesinlikle outlet mağazalar. Çünkü baktığınızda hem bu sezonun trend modellerini görüyorsunuz hem de fiyatlar yarı parasına. Ama bunun için elbette mağaza gezmek zor olduğu için ben genelde Atasun optik’in internet sitesini ziyaret eder ve istediğim gözlük modelini hemen bulurum hem de en uygun fiyata. Bu sezon da gene aynı şeyi yaptım ve siteden bulduğum gözlük modellerine adeta bayıldım. Almayı düşündüğüm ve gözüme kestirdiğim bir kaç model var onları sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Eğer siz de trend ve ekonomik bir güneş gözlüğü arıyorsanız size de belki yardımcı olabilir.

Renkli çerçeve güneş gözlükleri

Bu sezon özellikle çerçeveler çok hareketli. Desenli çerçeveler, çiçekli ya da böcekli çerçeveler ve renkli çerçeveler çok popüler. Ben de aslında renkli çerçeveleri çok severim. Sitede Polaroid’in bu renkli çerçevesini çok beğendim. Kırmızı biliyorsunuz bu sezonun en trend renkleri arasında geliyor. Bunun bir de mavisi var. Açıkçası ikisi arasında kaldım.

poloraid güneş gözlüğü

Renkli cam güneş gözlükleri

Bu sezonunun diğer öne  çıkan trendi ise renkli camlar. Ben renkli camları çok seviyorum. Özellikle yazın tatilde fotoğraf çektirdiğimde muhteşem duruyor. Sitede Michael kors markasına ait bir güneş gözlüğü gördüm. Bu markanın çantaları vazgeçilmezlerim arasındadır. Ama güneş gözlüğüne de sahip olmak istiyorum. Çok hoşuma gitti. İnanılmaz havalı. Sanırım bunu kesin sipariş edeceğim.

renkli cam güneş gözlüğü

Çift metalli güneş gözlük modeli

Gelelim bu sezonun en trend güneş gözlüğü modeline. Moda haftalarında hep görmüşsünüzdür çift metal çizgili güneş gözlüklerini. Bu sezon bu gözlükler inanılmaz moda. Sitede bir tane Michael kors markasına ait çift metal çizgili denilen gözlükten buldum ve çok beğendim. Renkli olanı mı bunu mu alsam karar veremedim.

metal çerçeve güneş gözlüğü

Kedi göz güneş gözlükleri

Son olarak beğendiğim model ise kedi tarzı güneş gözlüğü. Bu yaz özellikle kedi güneş gözlükleri çok popüler. Benim yüz tipime de kedi tarzı çok iyi gidiyor ve ben de bu tarz kedi güneş gözlüklerini çok beğeniyorum. Sitede şöyle bir kedi güneş gözlük modeli buldum. Çok güzel ben çok beğendim. Kulak sapları dümdüz değil, kendinden çok hoş bir deseni de var. Ben bu modeller arasında seçim yapmaya çalışacağım ya da hepsini alacağım 🙂 Siz bu modelleri ve diğer tüm modelleri incelemek için Atasun optik’in internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

kedi güneş gözlük modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.