Erkeklerde Pembe Modası

Bir dönem pembe sadece kadınlara has bir renkti. Ancak son günlerde erkeklerde pembe modası başladı ve iyiki de başladı. Çünkü feminen bir renk olan pembe erkeklere inanılmaz yakıştı. Trend ilk başladığında erkekleri bir miktar tedirgin etse de zamanla alıştılar ve artık neredeyse hepsi pembe giyer oldu. Elbette içlerinde bu fikre hala sıcak bakmayanlar vardır. Ancak şunu bilmek gerekir renklerin cinsiyeti yoktur ve pembenin bir kadın rengi olduğu saçma bir dayatmadır. Erkeklerin de pembe giymeye sonuna kadar hakları vardır.

Erkeklerde Pembe Modası

Modacılar ve tasarımcılar bu tabuyu yıkabildikleri için her sezon pembeyi erkek modasında en trend renk yapmaya devam edeceklerdir. Bu sezonda da erkek modasının en trend renkleri arasında pembe ve turuncu geliyor. Pembe erkek gömlek modelleri son günlerin en popüler erkek kıyafetleri arasında ilk sıralarda.

Pembe bir gömlek ve altına şık bir jean pantalon sizi gerçekten son derece trend ve cool bir tarza sokacaktır. Gömlek yerine pembe bir tişört de aynı görevi üstlenecektir. Her ten rengine çok yakışan pembe özellikle kumrallara ve sarışınlara inanılmaz yakışır. Pembe erkek gömlekleri size şık bir kombin yapmanızı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.