Dantel Pantolon Modelleri

Danteller bir kaç sezondur ciddi anlamda moda dünyasının içinde yer alıyor. Peki bu sezon dantel pantolon modellerinin de oldukça trend olduğunu biliyor muydunuz? Evet biraz kulağa değişik gelse de artık danteli elbise ve eteklerde kullanmaktan sıkılan modacılar, dantel pantolonlar tasarlayarak moda dünyasına yeni bir renk katmaya hazırlanıyorlar.

Dantel Pantolon Modelleri

Dünyaca ünlü yıldızlar özel gece ve davetlerde ortalıkta dantel pantolonlarla boy göstermeye başladılar bile. Sadece özel gecelerde giymek için tasarlanmış değil aslında bu pantolonlar. İçlerinde spor tarzda tasarlanmış olan modeller de var. Bu modelleri günlük hayatta çok rahat değerlendirebilir ve en yeni trend görüntünüz ile göz doldurabilirsiniz.

Dantel pantolonlarınızı eğer özel bir gecede giymeyi planlıyorsanız üzerine şık şifon bir bluz ve altına da sezonun trend modellerinden bir stiletto ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Dantel pantolon giymeyi planlıyorsanız dikkat etmeniz gereken husus pantolonun üzerine giyeceğiniz üstünüzün sade ve tek renk olması. Aynı şekilde ayakkabınızın da. Çünkü böyle bir kombinde tek yıldız dantel pantolonunuz olmalı. Peki sizce bu kombin tutar mı? Yorumlarınızı yorum yaz bölümümüze yazarak belirtebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir