Kot Ceket Kombinleri

Her zaman en çok tercih edilen ve beğenilen kıyafetlerin başını kot ceket modelleri çeker. Bu nedenle kot ceket kombinleri daima ayrı bir önem taşır. Eğer kot ceketlerinizi doğru ve uyumlu parçalarla beraber kullanırsanız ortaya gerçekten harika kombinler çıkar. Aklınıza gelebilecek her türlü kıyafetle sonuna kadar uyumlu olabilen kot ceketler aslında kombinlenmesi zor parçalardan değildir.

Kot Ceket Kombinleri

Mini eteklerinizi kot ceket modelleri ile beraber kullanmayı kesinlikle denemelisiniz. Sonuç gerçekten oldukça şık ve sportif olacaktır. Bunun yanında bu yaz siyah uzun elbise modelleri oldukça trend. Peki bu güzel kot ceketlerinizi siyah uzun elbiselerinizle kombinlemeyi denediniz mi hiç? Sonuç gerçekten harika olacaktır.

Bu sezon eskiye dönüş modası çok yaygın. Bu nedenle vintage tarzındaki kıyafetlerinizi kot ceketlerle kombinlemeyi bir deneyin. Uyumları gerçekten güzel oluyor. Bohem tarzında kot ceketler çok kullanılır. Eğer böyle bir tarz yaratmak istiyorsanız mini bir kot ceket ile çiçekli pantolon ya da uzun salaş elbiselerinizi beraber kombinleyin. Uyumu hemen fark edeceksiniz.

Renkli kot şort ve kot pantolonlarla da harika bir uyum yakalayabilirsiniz. Bu arada ekoseli desenlerle kot ceketlerin uyumu tam bir harika oluyor. Kot bir şort ile de mükemmel bir ikili olur kot ceketler.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.