Ekoseli Kıyafet Modelleri

Ekoseli Kıyafet Modelleri

Sonbahar ve kış aylarını takiben oldukça moda olan bir trendden bahsetmek istiyoruz. Bu trend ekoseli kıyafetler. Ekose uzun bir süre önce de hayatımıza girmişti. Özellikle ekoseli etekler ,ekoseli pantolonlar ve ekoseli gömlekler ortalığı kasıp kavurmuştu. En çok kırmızı siyah renklerdeki ekoseli kıyafetler tercih edilmişti.

Aynı trend şimdi de ortalığı kasıp kavurmak için hazırlanıyor. Ekoseli kıyafetler bir çok önemli markanın vitrinlerinde baş rolü aldı bile. Özellikle ekoseli pantolonlar, ekoseli ceketler ya da ekoseli bluzlar oldukça moda.

Ama siz yaz gibi kışında elbise ve etek giymeyi sevenlerdenseniz ekoseli elbiseleri ve etekleri kesinlikle tavsiye ederiz. Hem duruşu oldukça güzel hem de son derece trend bir kıyafet elde edersiniz.

Tavsiyemiz şık bir ekoseli etek ve eteğin üzerine aksesuar olarak sezonun trendi zincirli kemerlerden takıp altına da kısa kovboy çizmeleri giyerek muhteşem bir kombin yaratmanız. Daha da trend bir görüntü istiyorsanız şık bir kürk yelekle kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

En güzel ekoseli kıyafet modelleri

Modasız kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.