Bohem Tarz Gelinlik Modelleri

Bohem tarzı gelinlik

Bu sezon gelinlik modasında bohem tarz gelinlik modelleri hiç olmadığı kadar trend olacak. Sadece gelinlik değil, aynı zamanda aksesuarları da çok popüler olacak. Aslında bohem tarzı tüm dünyayı etkisi altına almış durumda. Hatta öyle ki, ayakkabılardan tutun da, gelin saçına, aksesuarlarına, makyajına kadar artık bohem tarzı son derece trend.

Bohem Tarz Gelinlik Modelleri

Biliyorsunuzdur ki bohem tarzının ana teması aslında özgürlük. Bu nedenle gelinlikler genelde bohem tarzında tasarlanırken özgür ruhlu, yalın, şık ve rahat şekilde tasarlanıyor. Renk olarak ise diğer gelinlik modellerine oranla çok daha fazla bir yelpaze sunuluyor. Bohem tarzı gelinlik gerçekten hem çok şık, hem de çok tarz bir görüntü sağlıyor. Aynı zamanda da çok trend bir tarzınız oluyor. Çünkü bohem gelinlikler bu sezon gerçekten çok ama çok trend.

bohem gelinlik tasarımları bohem tarzı gelinlik dantelli bohem gelinlik modeli

Bohem tarzı gelinlik

Bohem gelinlikler genelde sıradanlık sevmeyen, doğallıktan yana ve özgürlükçü gelinlerin ilk tercihi oluyor. Genelde dantel ve örgü kumaşlardan tasarlanıyor bohem gelinlik tasarımları. Duruş olarak kesinlikle doğal duran ve sade görünen ama aslında kendi bünyesinde gizliden iddialı olan gelinlikler bunlar.

Bu tarz gelinlikler özellikle romantik bir gelin olmak isteyen tüm gelinlere önerilir. Çünkü bohem tarzı gelinlikler oldukça romantik bir hava yaratıyor. Eğer plaj ya da kır düğünü gibi doğal bir organizasyonla düğününüzü yapmak istiyorsanız bohem gelinlikler çok daha uygun bir seçim olacaktır. Bu gelinliklerinizle beraber doğal çiçeklerden oluşan taçlar ve aksesuarlar harika birer tamamlayıcı olacaklardır.

en trend gelinlik modelleri farklı renk gelinlik modeli kollu bohem gelinlik modeli

Bohem gelinlik tasarımları

Tasarlanan bohem gelinlik modellerinde daha çok romantik bir hava yaratan vintage tarzı dantel kullanılıyor. Bu durum zaten romantik bir merasim olan evlilik merasiminizi daha da romantikleştiriyor.

Ancak son günlerde bildiğiniz gibi sadece gelinlik modelini seçmek yetmiyor. Artık konsept düğünler yapılıyor. Yani bir konsept belirliyorsunuz ve bu doğrultuda gelinlik modelinizden, düğün organizasyonunuza, her türlü aksesuarlarınıza kadar her şey aynı konseptte oluyor. Yani anlayacağınız bir paket şeklinde tasarlıyorsunuz düğününüzü.

sırt dekolteli bohem gelinlik modeli straplez bohem gelinlik modeli uzun kollu bohem gelinlik modeli

Ancak bohem tarzı gelinlikler genelde her tür konsepte son derece kolay uyum sağlayabiliyor. Zaten sezonun trendleri arasında da olduğunu düşünürsek, bohem tarzı bir düğün ve bohem tarzı bir gelinlik oldukça iyi bir fikir gibi duruyor. Şu ara özellikle bohem konseptli düğünler ve gelinlikler dünyada çok popüler.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir