2017 İlkbahar Yaz Güneş Gözlüğü Modelleri

2017 yaz güneş gözlüğü modelleri

Sevgili moda bağımlıları yaz yaklaştıkça sezonun trendleri iyice kendini göstermeye başladı. Özellikle gözlük takmayı sevmeyen yoktur. Bu nedenle bu yazımda 2017 ilkbahar yaz güneş gözlüğü modellerini incelemeye karar verdim. Bu sezon güneş gözlüğü modasında emin olun çeşit çok fazla. Sezonun trend güneş gözlüklerini burada sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

2017 İlkbahar Yaz Güneş Gözlüğü Modelleri

Büyük Güneş gözlük modelleri

Geçen yaz olduğu gibi bu sezonda da 2017 yaz güneş gözlükleri içinde gene büyük güneş gözlükleri çok moda. Aslında bir kaç sezondur çok modaydı büyük güneş gözlükleri, ama bu sezon adeta altın yılını yaşayacak bu gözlükler.

2017 ilkbahar yaz güneş gözlükleri - büyük güneş gözlükleri

Çift camlı ya da çift metal çizgili güneş gözlükleri

Gelelim 2017 ilkbahar yaz güneş gözlükleri içinde en trend modele. Bu yaz çift camlı ya da tepesinde çift metalli gözlükleri çok göreceğiz. Miu miu ve fendi gibi önemli markaların koleksiyonlarında bu tarz gözlükler çok fazla var.

2017 yaz güneş gözlük modelleri

Renkli güneş gözlükleri

Bu sezon güneş gözlükleri rengarenk. Özellikle komple renkli gözlükler bir çok markanın vitrinde kendine yer buldu bile. Pembe, kırmızı, mavi gibi canlı renklerden oluşan bu güzel gözlükler bu sezonun diğer trend gözlükleri arasında yer alıyor.

2017 yaz güneş gözlüğü modelleri - renkli güneş gözlükleri

Renkli cam güneş gözlük modelleri

Bir kaç sezondur renkli olan camlar bu sezon gene renkli olmaya devam ediyor. Geçen sezon mavi, pembe gibi renkler camlarda çok modaydı. Bu sezonda da bu tarz renklerdeki gözlükler çok moda.

renkli cam güneş gözlüği modeli

Aynalı güneş gözlükleri

Aynalı güneş gözlükleri 2017 yazında da trend olmaya devam ediyor.

aynalı güneş gözlükleri

2017 yazının en trend güneş gözlükleri

en trend güneş gözlükleri

Yuvarlak güneş gözlükleri

Her yüze yakışmayan ama yakıştığında da harika bir hava yaratan yuvarlak güneş gözlükleri bu sezonun trendleri arasında yer alıyor. Ama yakışsa da yakışmasa da güneş gözlüğü bayan denilince yuvarlak gözlükler bu sezon çok moda.

yuvarlak güneş gözlük modeli

Kedi göz güneş gözlükleri

Son derece havalı duran ve iddialı bir tarz yaratan kedi güneş gözlükleri 2017 yaz güneş gözlük modelleri içinde en popüler arasında gösteriliyor.

kedi göz güneş gözlükleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.