2016 Gelin Ayakkabısı Modelleri

Bu sezona ait gelin ayakkabı modellerinde en dikkat çeken bol çeşitlilik oldu. 2016 gelin ayakkabısı modelleri içinde taşlı gelin ayakkabıları, platform topuk gelin ayakkabıları, dolgu topuk gelin ayakkabıları, ince topuk gelin ayakkabıları bu sezon oldukça trend modeller.

2016 Gelin Ayakkabısı Modelleri

Bu sezon farklı olarak gelin ayakkabısı modellerinde beyaza rakip renkler de geldi. Bunlar pembe gelin ayakkabıları ve kırmızı gelin ayakkabıları oldu. Bu sezon bembeyaz gelinliğin altına giyilen pembe ya da kırmızı gelin ayakkabıları son derece trend.

Beyazdan vazgeçemeyenler için ise trend modeller taşlı gelin ayakkabıları ve dantel gelin ayakkabıları oldu. Bunun yanında bu sezonun modası olan bilekten bağlamalı ayakkabılar gelin ayakkabılarına da yansıdı. Yani bilekten bağlamalı gelin ayakkabıları bu sezonun trend modelleri arasında. 2016 hem sadeliğin hem de abartının yılı gibi sanki. Bu nedenle gelin ayakkabısı alışverişi yaparken bunu dikkate almayı unutmayın. Son derece sade bir gelin ayakkabısı da son derece popüler iken oldukça gösterişli ve şık bir gelin ayakkabısı da popüler.

Burada en trend gelin ayakkabıları yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.