2014 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçimi en zor ama en keyifli alışverişlerdendir. Gelinlik modası da her tarz kıyafet gibi sürekli değişen bir akıma sahiptir. Eğer 2014 yılı içerisinde evlenmeyi düşünüyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü bir kaç önemli gelinlik markasının defilelerinden aldığımız ipuçlarını ve 2014 yılının en trend gelinlik modelleri hakkında bilgileri burada sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle 2014 yılının en moda gelinliklerine baktığımızda ana mesaj gelinliklerin sade ve çok modern oluşu. 2014 sezonunda gelinler birbirinden modern olacak. Bu arada her zevke ve tarza göre gelinlikler bu sezon moda olacak.

Kabarık etekli gelinlikler

Klasik ve kabarık etekli gelinliklerden hoşlananlara müjde. 2014 yılının trend gelinlikleri arasında kabarık etekli gelinlikler ilk sırayı çekiyor.

Prenses tarzı gelinlikler

Prenses tarzı gelinlik modellerini sitemizde daha kapsamlı bir şekilde bulabilirsiniz. Prenses tarzı olup bele tam oturan etek kısımları da kabarık ve çiçeklerle süslenmiş gelinlikler de son derece moda.

Balık gelinlikler

Yani dar kesim balık tarzı gelen gelinlikler de oldukça trend olacak. Vücuduna güvenen ve dar kesimden hoşlanan gelinler kesinlikle balık gelinlikleri tercih etmelidirler.

Dantel gelinlikler

Dantel ise geçen sezon çok modaydı. Bu sezon da oldukça moda.

Modasız kalmayın.

2014 gelinlik modelleri

2014 sonbahar gelinlik modelleri

2014 sonbahar kış gelinlik modelleri

en güzel gelinlik modelleri

en şık gelinlik modelleri

dantel gelinlik modelleri

kabarık gelinlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.