Pembe Renk Düğün Organizasyonu

Pembe bir çok kadının en sevdiği renktir. Yumuşaktır ve bulunduğu her ortama güzellik katar. 2013 – 2014 düğün modasında da pembe oldukça trend. Hatta pembe sadece düğün organizasyonunda değil düğünde bir çok yerde kullanılmakta. Çünkü düğün modasında pembe fazlaca moda.

Bir çok gelin, gelin çiçeğini, gelin ayakkabısını ve düğün konseptini pembe seçerek ortaya çok güzel ve trend kombinler çıkartmaktadırlar. Siz de eğer pembe rengi seviyorsanız pembeyi düğününüzde bolca kullanmanızı tavsiye ederiz.

Beyaz bir masa üzerine pembe düğün aksesuarları, pembe şamdanlar, inciler, mumlar, pembe tabak takımları ve çiçekler. Hepsi de oldukça şık ve uyumlu olacaktır. Hatta pespembe bir dekorasyon için düğünde kullanacağınız sandalyelerden tutun da masa örtüsüne kadar pembe ve pembenin tonlarını kullanabilirsiniz.

Pembe neşe, rahatlık ve güveni temsil eden bir renktir. Siz de düğününüzde pembeyi kullanarak bol neşeli bir hava yaratarak davetlilerinizin içini açabilirsiniz. Her ton pembeyi kullanabilirsiniz. Koyu pembe, açık pembe, toz pembe, barbie pembesi. Hepsi de oldukça güzel ve keyifli bir görüntü yaratacaktır.

Pembe düğün dekorasyon örnekleri

Modasız kalmayın.

pembe düğün aksesuarları

pembe düğün dekorasyon örnekleri

pembe düğün dekorasyonları

pembe düğün dekorasyonu

pembe düğün konsepti

pembe düğün masası örnekleri

pembe ve gri düğün masası

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.