2013 Yaz Modası

Yazın kadınlara sormuşlar yaz aylarında en çok ne giymekten keyif alırsınız? diye. Kadınların çoğunun verdiği cevap etek olmuş. Evet etekler yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetleri arasında ilk sırayı çeker. Modacılar da bunu fark etmişler galiba çünkü 2013 yazının en trend kıyafetleri şüphesiz etekler. Etek giymeyi seven kadınların yazı bu yaz diyebiliriz.

Aslında ufaktan 2014 yazının trendleri de açıklanmaya başladı. Biz sizin için 2014 yazında neler trend olduğuna bir göz attık ve önümüzdeki yaz da eteğin çok moda olmaya devam edeceğini gördük.

Yaz ayında en kolay kombinlenebilen kıyafetler aslında eteklerdir. 2013 yazının en trend etek modelleri yüksek bel mini etekler, kalem tarzı dar etekler, midi etekler ve maksi etekler.

Uzun  etekler

Uzun etekler bu yaz oldukça moda. Ancak burada eteğin boyunu çok iyi ayarlamanız şart. Çünkü bütün numara aslında burada. Etek çok uzun olacak şekilde ayarlanmalı ama yerleri de süpürmemeli. İşte bu ince ayrıntıya kesinlikle dikkat etmelisiniz.

Giyeceğiniz uzun etek ya bol kesim  ya da dar kesim olacaktır. Bol kesim eteği giydiğinizde kalça bölümünün özellikle sizi geniş göstermediğinden emin olun. Bolluğu abartmayın. Bu tarz eteklerin üzerine dökümlü üstler giyin. Neon renklerde dökümlü ve bir omzu düşen tarzda bluzlar giyebilirsiniz. Çok şık ve trend duracaktır.

Transparan etekler

Transparanlar bu yazın en trend kıyafetleri arasında. Eğer sizde bacaklarınıza güveniyorsanız transparan etekleri tercih edebilirsiniz.

Yüksek bel mini etekler

Eğer belinizi ince göstermek ve bacaklarınızı da daha uzun göstermek istiyorsanız kesinlikle tercihiniz yüksek bel mini etekler olmalıdır.

2013 etek modelleri

2013 yaz trendleri

en trend etek modelleri

mavi uzun etek

mini etek modeli

yüksek bel kalem etek

muhteşem etek kombinleri

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.