2014 Kış Ayakkabı Modelleri

2013 – 2014 kış ayakkabı modellerine baktığımızda bazı önemli ayrıntılar dikkatimizi çekiyor. Bunların arasında bazı büyük markalar tarafından çık sık kullanılan modeller yer alıyor.

2014 ün en trend ayakkabı modelleri

Leopar desenli ayakkabılar

2014 yılına belki de damgasını vuracak bir tarz da leoparlı kıyafetler olacak. Leopar desenli ayakkabılar da son derece moda olacak.

Süet ayakkabılar

Süet hayatımıza geri dönüyor. Süet asildir ve ağır bir hava verir. Şıklık ve zarafet katar. Bu kış süet ayakkabılar çok trend olacak.

Kamuflaj ayakkabılar

Bu kışın diğer bir trendlerinden biri de kamuflajlar. Kamuflaj ayakkabılar da 2013 sonbaharında ve 2014 kışında oldukça moda.

Deri ayakkabılar

2013 sonbaharında ve 2014 kışında deri en çok göreceğimiz belki de sezona damgasını vuracak olan kıyafetler arasında. Deri bu kadar moda olduğuna göre deri ayakkabılar da elbetteki kış sezonunda son derece moda olacak.

Zımbalı ayakkabılar

Zımbalı ayakkabılar uzun süredir moda dünyasının içinde yer alan ve kadınlar tarafından en çok tercih edilen ayakkabı modelleri arasında yer almaktadır. 2014 kışının en trend ayakkabı modelleri arasında zımbalı ayakkabıların yeri çok büyük olacak.

Modasız kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.