2013 Sonbahar Kış Ayakkabı Trendleri

Sonbahar ve kış sezonuna ait ayakkabı modelleri pek çok ünlü markaların defilelerinde boy göstermeye başladı bile. Bu sonbahar ve kış aylarının ayakkabı trendlerini merak ediyorsanız yazımızı okumanız yeterli.

Sandalet çizmeler

Bir çok ünlü markanın defilelerine göz atarsanız ortak bir detay dikkatinizi çekecek. Oda sandalet çizmeler. Sandalet çizmeler genelde önü açık olan fakat kısa botu andıran oldukça şık ve trend ayakkabılar aslında. Pek çok kadın bu tarz ayakkabılara önü açık bot da diyor. Bu tarz sandaletler yazdan tam anlamı ile kopmak istemeyenler için sandalet sezonunu devam ettirmek isteyenler için muhteşem bir fırsat.

Desenli ayakkabılar

Önceki yazılarımıza bakarsanız 2014 kışında dövmeli ayakkabıların çok moda olacağı konusunda bir yazımız var. Bu trend 2013 sonbaharından başlayacak. Yani bu sonbahar ve kış aylarında desenli ayakkabıları bolca göreceksiniz. Size tavsiyemiz muhteşem bir kombin yaratmak istiyorsanız baştan aşağı aynı renk örneğin siyah giydiğiniz bir kıyafetin altına desenli bir ayakkabı giyin. Böylece hem çok sade ama bir o kadar da dikkat çekici, alımlı ve elbetteki trend bir görüntü yaratmış olursunuz.

Bağcıklı botlar 

2013 sonbahar ve kış aylarında bağcıklı botlar ve bağcıklı ayakkabılar ve bağcıklı çizmeler hiç olmadıkları kadar trend olacak.

Lastik tabanlı ayakkabılar

Bazılarınız defilelerde, bazılarınız da bir kaç ünlü mağazanın vitrininde görmüştür tabanı bir araba tekerleği gibi lastikten ibaret ayakkabıları. İşte o ayakkabılar bu sonbahar ve kış aylarının en moda ayakkabıları.

2013 sonbahar kış aylarının en trend ayakkabıları

Modasız kalmayın.

2013 2014 en moda ayakkabı modelleri

2013 sonbahar kış ayakkabı trendleri

bağcıklı bot modelleri

desenli topuklu ayakkabı

en trend ayakkabı modelleri

en trend sonbahar ve kış ayakkabı modelleri

gazete desenli ayakkabı

sandalet çizmeler

siyah sanadlet çizme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.