Gömlek Elbise Modelleri

Sevgili moda bağımlıları eğer siz de rahatınıza ve tarzınıza düşkünseniz sezonun trendlerinden gömlek elbise modellerini değerlendirebilirsiniz. Özellikle bahar aylarının vazgeçilmezlerinden olan gömlek elbise modelleri bu sezon oldukça trend. Bir dönem filmlerde kadınların erkek arkadaşlarının gömleğini ısrarla giydiği sahneleri hepimiz hatırlıyoruzdur. İşte filmler artık resmen gerçek oldu. Yerli yabancı tüm filmlerde yaşanan bu trajedik ve kabus sahne adeta gerçek oldu.

Gömlek Elbise Modelleri

Moda dünyasına gömlek elbiseler resmen ciddi bir adım attı. Aslında oldukça da iyi oldu. Çünkü dökümlü ve oldukça da rahat olan bu elbiseler kullanımı son derece rahat elbiseler. Tek parça olması da cabası. Hatırlarsınız maskülen tarzı geçen sezon moda dünyasına girdi ve çıkmak bilmedi. İşte aslında gömlek elbiseler maskülen tarzın bir tür devamı gibi.

Size kesinlikle en güzel gömlek elbise modelleri içinde beyazı öneririm. Çünkü beyaz en kolay kombinlenen renk. Her renk çanta ve ayakkabı ile rahatlıkla şık kombinler yapabilirsiniz. Bir gün siyahla, bir gün pembe ile, bir gün kırmızı ile. Kısacası daha pek çok renk ile şık ve alımlı kombinler yapmak sizin elinizde.

Eğer gömlek elbise giyecekseniz size önerim büyük çantaları gömlek elbiseleriniz ile fazla tercih etmemeye çalışın. Gömlek elbise kombinlerinde daha çok küçük askılı çantalar ya da minik el çantaları çok daha şık durur. Bu elbiseler her tarz ayakkabıyı son derece rahat bir şekilde kaldırır. İster kadınsı bir ince topuklu ayakkabı giyin, isterseniz de maskülen bir ayakkabı giyin. Hepsi de son derece şık kombinlere neden olur.

Gömlek elbiselerde size diğer bir önerim belinize incecik bir kemer ya da kuşak bağlamanız. Böylece belinizin inceliği ortaya çıkarak çok daha şık bir görünüm elde edersiniz. Bunun yanında bu elbiseler aksesuarları da çok güzel kaldırırlar. Özellikle bileğinize renkli ve bir sürü bileklik takabilirsiniz. Jean kumaşından olan mavi gömlek elbiseler de albenisi çok yüksek ve trend parçalar arasında yer alıyor. En kısa zamanda alın ve şık kombinler deneyin. Modasız kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.