Abiye Ayakkabı Modelleri

Eğer özel bir davet, düğün ya da organizasyon için abiye ayakkabı modelleri arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Çünkü sezonun en trend abiye ayakkabı modellerini ve bu ayakkabıları nasıl kombinleyeceğinizi detaylı bir şekilde burada anlatmaya çalışacağız.

Abiye Ayakkabi Modelleri

Kalın topuk abiye ayakkabı modelleri

Bu sezonun en trend abiye ayakkabı modelleri arasında ilk sıralarda kalın topuk abiye ayakkabı modelleri yer alıyor. Bu tarz kalın topuklu abiyeler çok daha rahat olurken, aynı zamanda çok daha yüksek olma lüksüne de sahip. Kalın topuk ayakkabının üzerinde uzun saatler daha rahat durursunuz ve düğün gibi hareketli bir organizasyon için değerlendirecekseniz de kesinlikle tercihiniz ince topuk yerine kalın topuk olmalıdır.

Kalın topuk abiye ayakkabı modelleri

Abiye elbise modası sürekli değişen bir trende sahipken abiye ayakkabı modellerinde de durum hiç farklı değil. Kendini sürekli yenileyen ve değişen bir trende sahip olan abiye ayakkabı modasını takip etmek hiç de kolay değil. Ancak dünyaca ünlü moda defileleri sayesinde bu trendi kaçırmadan yakalamak mümkün. Biz de trend bir moda sitesi olarak her zaman bunu yapıyoruz.

Stiletto abiye ayakkabı modelleri

Sevgili moda bağımlıları kalın topuk abiye ayakkabı modellerinden sonra diğer popüler ayakkabı modeli ise meşhur stilettolar oluyor. Bu sezon abiye elbiseler altına zarif görüntüsü ile stiletto ayakkabılar çok trend.

Stiletto abiye ayakkabı modelleri

Siyah abiye ayakkabı modelleri

Diğer bir popüler model ise siyah abiye ayakkabı modelleri oluyor. Sorunsuz bir renk olan siyah abiye ayakkabılar hemen hemen her renk abiye elbise modeli ile rahatlıkla kombinlenebiliyor. Çpk da şık ve güzel bir görüntü oluyor. Zaten siyahın her zaman olduğu gibi bu sezon da son derece trend olduğunu düşünürsek siyahı tercih etmememiz için neden kalmıyor.

Siyah abiye ayakkabı modelleri

Abiye ayakkabı seçerken nelere dikkat etmeli

Abiye ayakkabı seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli husus iddialı bir abiye elbisenin altına asla iddialı bir ayakkabı giymemeniz gerektiğidir. Yani bir kombinde hem ayakkabı hem de elbise dikkat çekici olmazsa daha doğru olur. Sade bir abiye elbise altına taşlı bir abiye ayakkabı tercih edebilirsiniz. Taşlı abiye ayakkabı modelleri bu sezon çok popüler. Taşlı ve gösterişli bir abiye elbise altına ise düz renk bir abiye ayakkabı seçmelisiniz.

ince topuk abiye ayakkabi modeli ( bilekten baglamali ) payetli abiye ayakkabi modeli tasli abiye ayakkabi modeli

Gümüş abiye ayakkabı modelleri

Bu sezonun diğer bir trend abiye ayakkabı rengi ise gümüş abiye ayakkabı modelleri oluyor. Gümüş hemen hemen her renk ile kolayca uyum sağlaması ve kombinlenebilmesi nedeni ile aslında her zaman en tercih edilen abiye ayakkabı rengi oluyor. Gümüş rengi abiye ayakkabınızı ister stiletto tarzında isterseniz de kalın topuk tarzında tercih edebilirsiniz.

Gümüş abiye ayakkabı modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.