Abiye Ayakkabı Modelleri

En moda abiye ayakkabılar

Abiye ayakkabılar özel davet ve düğün organizasyonlarında abiye kıyafetlerin altına giyilen gösterişli ve şık ayakkabılardır. Abiye ayakkabılar genelde bu tarz özel davetlerde giyileceği için gösterişli ve son derece estetik olurlar. Abiye ayakkabı modellerinin de diğer tüm ayakkabı modellerinde olduğu gibi bir modası vardır. Abiye ayakkabı modasında bu sezon siyahın hakim olduğunu göreceksiniz. Siyah ince topuklu ve bilekten bağlamalı abiye ayakkabılar bu sezonun en popüler abiye ayakkabı modelleri olacak.

Bantlı, zımbalı ve çivili abiye ayakkabı modelleri ise geçen sezon olduğu gibi bu sezon da trend olmaya devam edecek. Abiye ayakkabı seçimi yaparken davette giyeceğiniz abiye kıyafetiniz ile kesinlikle uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Bu sezon siyah abiye ayakkabıların yanında taşlı abiye ayakkabılar ve gri abiye ayakkabılar da son derece trend.

Yeni sezon abiye ayakkabı modasında genelde kadınların daha zarif, daha ince ve uzun görünmesi için ince topuk abiye ayakkabılar tercih edilmiş.

Burada en trend ve en şık abiye ayakkabı modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

abiye ayakkabı modelleri

abiye ayakkabı çok şık abiye ayakkabı modelleri

en farklı abiye ayakkabı modelleri

en şık abiye ayakkabı modelleri

fuşya abiye ayakkabı modelleri

gri abiye ayakkabı modeli

gümüş abiye ayakkabı

kırmızı abiye ayakkabı modelleri

kırmızı abiye ayakkabı

yazlık abiye ayakkabı modelleri

zımbalı abiye ayakkabı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.