Tütü Etekler Nasıl Kombinlenir?

Tütü etekler büyükler için

Sevgili moda bağımlıları geçenlerde gerçekleştirilen Milano moda haftasında tütü etekler bolca kullanıldı ve aslında çok da sevildi. Peki tütü etekler nasıl kombinlenir bu konuda bilginiz var mı? Çünkü özellikle çocuk modasında asla popülerliğini yitirmeyen tütü eteklere yetişkin modasında pek de alışık değiliz. Doğal olarak bu etekler trend olunca acaba nasıl kombinlesek bu etekleri diye kafamızda bir sürü soru işareti beliriyor. Tütü etekler kombinlenmesi çok kolay gibi görünse de, aslında kombini en zor etekler arasında geliyor.

Tütü Etekler Nasıl Kombinlenir

Modeller arasında baleden de esinlenerek tasarlanmış oldukça eğlenceli ve güzel modeller var. Aslında tütü etekler büyükler için denilince  modeller çocuklarınkinden biraz daha farklılaşıyor ve daha kolay kullanılabilir hale geliyor. Bu etekler özellikle kendi tarzı olan ve eğlenceli kadınlar tarafından çok tercih ediliyor.

en güzel tütü etek kombinleri en tarz tütü etek modelleri kabarık olmayan tütü etek modeli

Tütü etek bayan

Mağazalarda tütü etek bayan yazılarını görmeye hazır olun. Çünkü ilginç bir şekilde bu cümle hala bir çok mağzada kullanılıyor. Neyse gelelim biz bu farklı ve kesinlikle tarz yaratan eteklerin kombinlenmesine. Bu eteklerle isterseniz son derece gotik bir tarza bürünebilirsiniz, dilerseniz tam bir balerin edasında gezebilirsiniz, dilerseniz de son derece şık ve trend bir tarzı olan kadın olarak gezebilirsiniz. Hepsi de sizin zevkinize bağlı aslında.

pembe tütü etek modeli siyah tütü etek modeli tütü etek bayan

Tütü eteklerle bol kazak kombinleri

Tütü etekleri kombinlemenin en kolay yolu aslında bu kazaklar. Moda haftasında özellikle eteklerin feminen ve hafif klasikleşebilecek havasını kırabilmek için salaş ve rahat kazaklar çok kullanılmış. Hafif salaş kazaklarınızla beraber bu etekleri kombinlediğinizde, eteği her ortama rahatlıkla giyebilirsiniz.

Tütü etek ve gömlek kombinleri

Ancak tütü eteklerle klasik bir hava yaratmak istiyor ve eteğin tarzını değiştirmek istemiyorsanız, tüt eteklerinizle beraber üzerinize tam oturan gömlek giyebilirsiniz. Bu gömlekle beraber belinizi vurgulamak için kemer de takabilirsiniz. Çok şık ve tarz bir havanız olacaktır emin olun.

tütü etek kazak kombinleri tütü etek kombinleri büyükler için tütü etek kombinleri

Tütü etek ve deri ceket kombinleri

Belki de tütü eteklere en çok yakışan şeydir deri ceketler. Kesinlikle çok hoş, çok tarz ve gotik bir hava katar. Eğer siz de spor ve gotik bir hava istiyorsanız tütü eteklerinizle beraber üzerinize tam olan deri ceketlerinizi kombinleyebilirsiniz. Ancak bunun yanında bu sezonun modası olan süet cekeltlerle de tütü eteklerinizi kombinleyebilirsiniz.

tütü etek ve deri ceket kombini tütü etekler büyükler için

Bu sezon bir çok farklı parça gibi tütü etekler de oldukça moda. Özellikle şık bir kıyafet arıyorsanız tütü etekler kesinlikle sizi kurtaracaktır. Ancak spor parçalarla beraber kombinlerseniz de harika bir günlük etek olacaktır. Sonuç olarak bu sezon tütü etekleri bolca görmeye hazır olun. Sevilir mi, sevilmez mi bilinmez, değerlendirilir mi, değerlendirilmez mi bilinmez. Ama Avrupa’da özellikle de Milano’da çok sevildi tütü etekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.