Saks Mavisi Ayakkabı Modelleri

Sezonun trend renkleri arasında saks mavisi ilk sıraları çekiyor. Saks mavisi ayakkabı modelleri de bu sezon ve daha bir çok sezon en trend ayakkabı modelleri arasında yer alıyor ve alacak gibi duruyor. Saks mavisi ayakkabılar pek çok kıyafetle oldukça uyumlu duruyor ve son derece de güzel bir kombin yaratmanızı sağlıyor. Hem renkli hem de trend  bir kombin için saks mavisi ayakkabıları deneyin deriz.

Saks Mavisi Ayakkabı Modelleri

Özellikle jeanlerin altına ya da şık gece elbiseleri ile harika duran gece mavisi ayakkabı modelleri son günlerin gözde modellerinden. Sadece abiye tarzda değil günlük tarzda da rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir renktir saks mavisi. Özel bir gecede giymek için şık bir elbisenin altına giyilen saks mavisi ayakkabı, kombininize oldukça ışıltılı bir renk katacaktır. Ya da günlük kullanmak için jean pantolonunuzun altına giyeceğiniz saks mavisi ayakkabınız tarz sahibi ve trend bir görüntü yaratmanızı sağlayacaktır. Ancak mavi abiye ayakkabı modellerinin bu sezon oldukça trend olduğunu söylemek isterim. Tüm galerimizi gezdikten sonra diğer abiye ayakkabı modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

ince-topuklu-ayakkabı-modelleri1

Yani hem klasik hem de gündelik hayat için son derece kullanışlı bir renktir saks. Son günlerin popüler renklerinden biri olması da elbette ilgiyi arttırıyor. Pek çok modacı siyahtan vazgeçmeyen ve sürekli siyah giyinen kadınların saks mavisini siyahın yerine koyabildiklerini ve siyahla aynı değerde gördüklerini söylemektedirler. Yani saks mavisi aslında canlı bir renk olmasına rağmen siyah gibi sade ve karzimatik bir hava yaratıyor. Gerek kıyafet olsun, çanta olsun, ayakkabı olsun her kıyafette saks mavisi son derece uyumlu ve güzel bir renktir. En güzel saks mavisi abiye ayakkabı modelleri için galerimizi gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.