Bodrum Torba

Torba bodrumun en kuzeydoğu ucunda bir koyda yer alır. Torba son derece huzurlu ve sakin bir tatil beldesidir. Hem son derece sakin ve huzurlu bir ortam oluşu hem de buradan bodruma kolayca ulaşılınabilmesi nedeniyle torba oldukça popülerdir. Uzun bir sahil şeridi vardır. Bu sahil şeridi üzerine konumlanmış küçük kafeler ve restaurantlar vardır. Bu kafe restaurantların önünden güneşlenmek ve denize girmek için özel alanlar da yer alır.

Torbada denize girmek isteyenler iskele üzerindeki şezlonlarda güneşlenmeyi ve buradan denize girmeyi tercih ederler. Torbanın en büyük özelliği bulunduğu konum itibariyle korunmalı bir koydur. Çok rüzgarlı günlerde bile torbada rüzgar olmaz ve deniz dalgalanmaz. Sığ ve sakin bir denizi vardır. Bunun yanında yeşil alanların da çok güzel muhafaza edildiği bol yeşilliği olan bir beldedir.

Torbada nerede kalınır

Torbada konaklama son derece fazla alternatif sunduğu için her zevke ve her bütçeye hitap eder. Oldukça büyük ve lüks otelleri bünyesinde barındıran torba konforlu tatil yapmak isteyenler için tercih sebebidir.

Bol yıldızlı oteller yerine daha küçük pansiyonlarda ya da butik otellerde kalmak isteyenler de rahatlıkla torbada konaklayabilirler. Çünkü bu tarz oteller de torbada fazlasıyla vardır.

Torbada yemek

Balık kültüründen hoşlanıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Çünkü torbada birbirinden güzel ve enfes balık restaurantları sizleri bekliyor. Mis gibi torba manzarası eşliğinde yeşillikler içinde muhteşem restaurantlarda bir akşam yemeği yemeden dönmeyin.

torbada yemek

Balık sevmeyenler ya da tercih etmeyenler için de bodrumun her yerinde olduğu gibi torbada da bolca alternatifler var. Kırmızı et restaurantları ya da dünya mutfağından lezzetler bulabileceğiniz mekanları torbada rahatlıkla bulabilirsiniz.

Daha ayak üstü ve ekonomik yemek seçenekleri de elbette torba size sunuyor.

Torbada gece hayatı

Torba bodrumun sakin bir koyudur. Burada canlı ve hareketli bir gece hayatı bulamayabilirsiniz. Sahil boyunca güzel yürüyüşler yapabilir deniz manzaralı kafelerinde oturabilirsiniz. Daha canlı bir eğlence arıyorsanız da bodrum torbaya zaten çok yakındır. Torba bodrum arası sadece 8 km dir. Buradan bodruma giderek daha canlı ve hareketli bir eğlence yaşayabilirsiniz.

Burada en güzel torba resimleri yer almaktadır.

En moda tatil yerleri

bodrum torba konaklama

bodrum torba yat limanı

bodrum torba

torba kafeler

torba resimleri

torbada denize girilen alanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.